Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dikkatle planlanıp yönetilmediği takdirde, kurumsal bir olay, yerel topluluk ve yakın çevrede kötü etkiler bırakma potansiyeline sahip olabilir.

Organize ettiğiniz olayların sürdürülebilir olmalarını sağlamak, olumsuz etkilerini en aza indirgeyecek ve başarı elde edilmesine yardımcı olacaktır. SGS, olayların sürdürülebilirliğini sağlamanıza yardımcı olmak için geniş bir tetkik, seminer ve test hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Uzmanlar ve imkanlardan oluşan küresel ağımız, örneğin olaylara yönelik sürdürülebilir yönetim sistemlerine ilişkin ISO 20121 standardını uygulayarak, sürdürülebilir olayların organizasyonu alanında derin bir deneyim ve bilgi havuzuna erişiminizi sağlar. Sürecinizin, sürdürülebilirlik alanında bir model teşkil etmesini sağlamak için bizimle çalışın. Daha fazla bilgi almak için uzman ekiplerimizi bugün arayın.

Kurumunuzun, endüstrinize ilişkin en son çevresel yönetmeliklere uygun olduğundan ve sürdürülebilirliği koruduğundan emin olmak için, kapsamlı yönetim araçları, teknikleri ve yöntem araç setine ihtiyacınız vardır. SGS yönetim ve uygunluk hizmetleri, geniş bir çevresel tetkik ve belgelendirme hizmetleri yelpazesi içerir. Hizmetlerimiz, mevcut standartlara, zorunlu yönetmeliklere veya gönüllü şemalara çevresel uygunluğunuzu kanıtlamaya yönelik gerekli bilgileri toplamanızı sağlar. Seminelerimiz ve uygulamalarımız, yönetim stratejinizde ve kurumunuzun genelinde en iyi uygulama prensiplerini güçlendirmenize yardımcı olur.

Çevresel, sosyal ve sürekliliğe yönelik gerekliliklere uygunluğunuzu yönetmek için ihtiyacınız olan uzman tavsiyesini sunacak olan küresel uzman ağımızdan yararlanın. Bizimle ortak olarak, doğru yolda olduğunuzdan ve kurumunuzu sürdürülebilirlik konusunda bir lider haline getireceğinizden emin olabilirsiniz.