Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Konaklama endüstrisinin bir parçası iseniz güvenliğin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Güvenliğe odaklanmak ve kontaminasyon riskini azaltmak günlük rutin işlerinizden biridir ve maruz kalmayı önlemek için operasyonlarınızın tamamen güvenli olduğundan emin olmalısınız.

SGS olarak, konaklama endüstirisi etkinliklerinin tüm yönlerinin izlenmesini ve test edilmesini de kapsayan geniş bir konaklama sektörü hizmeti sunuyoruz. Otellerden restoranlara, catering firmalarına, gıda perakendecilerine, semt bakkallarına, okullara ve hastanelere kadar, çalışanlarınızın gıda güvenliği ve standartlarına uyması konusunda birlikte çalışabiliriz. Gözetim, denetim test etme ve değerlendirme hizmetlerinin yanı sıra çalışanlarınızın ana hijyen standartlarına uygun şekilde donatılması ve kontaminasyon durumunda prosedürleri uygulayabilmesi için seminerler de veriyoruz.

Uzman konaklama hizmetleri ekibimiz her türlü senaryoya karşı hazırlıklıdır ve yasal zorunlulukların yerine getirilmesinin ve uluslararası yönergelere uyulmasının ne kadar önemli olduğunun bilincindedir.  Konaklama hizmetlerimiz ve laboratuvar testi hizmetimizi tüm dünyada müşterilerimizin kullanımına sunuyor, size hızlı ve etkin bir hizmet veriyoruz.