Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den devreye alma/ hizmete sokma hizmetleri ve yönetimi - planlamadan faaliyete kadar endüstriyel tesisinizi etkili bir şekilde hizmete sokma

Endüstriyel tesisinizi zamanında başarıyla tamamlamanız için, etkili hizmete sokma yönetimi çok önemlidir. Hizmete sokma hizmetlerimiz ve yönetimimiz, endüstriyel tesisinizi planlama aşamasından faaliyete kadar götürmeniz için etkin destek sunmaktadır.

Neden SGS'nin devreye alma/ hizmete sokma hizmetleri ve yönetimini seçmelisiniz?

Endüstriyel tesislerin başarıyla hizmete sokulmasında kanıtlanmış deneyimimizin yanı sıra size tecrübeli çalışanlarımızı, ekipmanlarımızı ve sistemlerimizi sunuyoruz. Ayrıca, özel geliştirilen devreye alma/ hizmete sokma yönetim yazılımımız en çok ihtiyaç duyduğunuz anda önemli bilgileri hazırlayarak durumunuzu açıklığa kavuşturuyor.

Devreye alma/ Hizmete sokma hizmetlerimiz ve yönetimimiz şunları yapmanıza yardımcı oluyor:

 • Tesisinizi planlamadan faaliyete götürmek için uzman personel, teknoloji ve sistemlerle etkin destek sistemini elde etmenize
 • Tesisinizi hizmete sokmak için en etkili yolu belirlemenize
 • Günlük toplantılarda kullanmak üzere doğru ve güncel bilgileri almanıza
 • Doğru ölçüm bültenleri yayınlamanıza
 • Veri sayfaları ve sertifikalar gibi çok önemli proje materyalleri için etkin doküman kontrolü sağlamanıza
 • Devreye alma/ Hizmete sokma yönetim ekibimiz bilgilerini aktarmak için personelinizle yakın işbirliği kurduğundan bakım, gözetim ve kontrolün devredilmesinin ardından uygulama açısından değerli beceriler geliştirmenize

Dünya çapında endüstriyel tesislerin hizmete sokulmasında benzersiz deneyim

Dünya çapında 1.000'den fazla ofisten oluşan ağımızın bilgi birikimini ve uzmanlığını sağlıyoruz. İşte bu yüzden her alandaki, her aşamadaki ve dünyanın her ülkesindeki endüstriyel tesislerinizin hizmete sokulması için benzersiz hizmetimizi sunuyoruz.

Tesisinizi inşaattan faaliyete geçirmeniz için gereken tüm testleri gerçekleştiriyoruz. Kanıtlanmış yöntemimiz; enstrümantasyon, elektrik, mekanik/VAC, güvenlik, telekomünikasyon ve boru tertibatına odaklanarak tesisinizi beş aşamada hizmete sokuyor:

 1. Planlama ve mühendislik
 2. İyileştirme ve koruma
 3. Devreye alma/ Hizmete sokma
 4. Çalıştırma
 5. Faaliyete destek olma

Devreye alma/ hizmete sokma hizmetlerimiz ve yönetimimizin endüstriyel tesisinizi planlamadan faaliyete nasıl getirebileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.