Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kuruluşunuzun tedarik zincirinde malların güvenliğini sağlamak için, TAPA Nakliye Güvenliği Gereklerini uygulayın.

İlaç, giysi, tütün, perakende mallar ve yükske teknoloji ekipmanı gibi yüksek değerli malları depolarda ve dağıtım merkezlerinde saklayan işletmeler bu depoları ve nakliye sağlayıcılarının depolarını korumak için bu standardı uygulamalıdır:

SGS, Nakliye Güvenliği Gereklerine göre belgelendirilmiş değerlendirmeyi dünya çapında yapmak için, Nakledilen Varlıkları Koruma Birliği (TAPA) tarafından onaylanmıştır. TAPA belgelendirme değerledirmemiz, erişim kontrolü, personel denetimleri, çevre güvenliği, izinsiz ghiriş güvenlik cihazları, izleme sistemleri, yüksek değerli saklama alanları ve transit gecikmeleri dahil, işinizdeki öğelerin bir tetkikini içerir Tetkik süreci depolarınız, dağıtım merkezleriniz ve birleştirme tesislerinizde dikkat edilmesi gereken hususları da araştırır ve aynı zamanda sürücüler için asgari güvenlik önlemlerini belirtmenize yardımcı olur.

Tedarik zinciri yönetiminizde bir anahtar bağlantı olarak, TAPA'dan bir lojistik belgelendirmesi güvenliği arttırma ve iyileştirme ve aynı zamanda müşterilerinizin gereksinimlerini karşılama kararlılığınızı gösterecektir.

Dünyanın lider denetim ve belgelendirme kurumu olarak, şunlar dahil tüm global ve bölgesek güvenlik gereksinimlerine göre tetkikler yapıyoruz:

  • ISO 28000 (aynı zamanda belgelendirilebilir)
  • TAPA TSR ve 
  • C-TPAT

Nakliye Güvenliği Gereklilikleri için TAPA belgelendirmesi amacıyla SGS ile ortaklık süreçlerin daha iyi uygulanmasını sağlar, vasıflı yeteneği, tedarik zincirlerinde tutarlılığı ve uygunluğu arttırır, müşteri ilişkilerini daha sürdürülebilir kılar ve karlı bir rekabet avantajı getirir. Nakliye ve tedarik zinciri güvenliği alanında pazar lideriyiz.

SGS'den Nakliye Güvenliği Gereklilikleri için TAPA belgelendirmesi ile tedarik zinciri güvenliğini iyileştirin.