Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tedarik zinciri güvenliği seminerleri – tedarik zincirinizin güvenliğiyle alakalı kapsamlı seminer yelpazesi.

Tedarik zinciri güvenliği seminerlerimiz, Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemleriniz (SCSMS) ile alakalı ISO 28000 şartlarına ve amacına dair bir kavrayış sağlar. Ayrıca, ABD Terörizme Karşı Gümrük Ticareti Ortaklığı (CTPAT) programının ilkelerini anlamanıza da yardım edebiliriz.

Tedarik zinciri güvenliği seminerlerimiz her seviyeye ve beceri kümesine uyarlanabilir ve temel bilinç seviyesinden, tedarik zinciri güvenliği yönetim sistemlerini tasarlayanlar, geliştirenler, uygulayanlar ve yönetenler için ileri tetkikçi becerilerine varıncaya dek her şeyi sunar.

Neden SGS'nin tedarik zinciri güvenliği semineri tercih edilmeli?

Tedarik zinciri güvenliği seminerleri veren dünya lideri bir şirket olarak, size tedarik zinciri güvenliği yönetim sistemleri alanında kapsamlı deneyim ve kalifiye profesyonellerden oluşan küresel bir ağ sunmaktayız. Size, Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi süreçlerinizde sürekli iyileşme sağlamanız için en iyi küresel iş yapma usullerine erişim olanağı sağlamaktayız. Buna ek olarak, karma öğrenme deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireylere veya işgücünüzün tamamına yönelik seminer hedeflerine ulaşmanıza yardım edecektir.

Tedarik zinciri güvenliği seminerlerimizin size ve kuruluşunuza nasıl yardım edebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.