Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Güvenlik servisleri ve dünyanın her yerindeki gümrük idaresi, kanunsuzluklara ve yasadışı ticarete karşı korumak için, en etkili kargo tarama servislerine gittikçe daha çok ihtiyaç duymaktadır. SGS olarak, tam doğru ve etkili etkinliği elde etmek için, tarayıcı sınır güvenlik servislerini titiz bir şekilde ve hassasiyetle tasarlama ve uygulama ihtiyacınızı karşılarız.

Uluslararası bilgimiz ve deneyimimiz, sınır güvenliğini inşa etmedeki deneyimimizden, tarayıcı imalatçılarıyla ilişkilerimize kadar her alanda kargo taramasında piyasaya öncülük ediyor.  

Tarama hizmetlerinizi aşağıdaki adımları takip ederek tasarlayacağız, uygulayacağız ve sürdüreceğiz:

  • Şayet bir tarayıcı projesi yatırımcısı arıyorsanız, geniş yelpazedeki sınır güvenlik servislerimizin bir parçası olarak esnek çözümler öneririz. Bir tarayıcı proje yatırımcısı olarak hareket ederek, BOOT (Yap, Sahip Ol, İşlet, Devret), BOT (Yap, İşlet, Devret) veya kiralama düzenlemeleri gibi proje finansman şemalarındaki bütün finansal ve teknik riskleri öngörürüz.
  • Mevcut giriş ve çıkış noktası ödeme işlemlerini değerlendirmek için baştan sona kadar bir fizibilite çalışmasını sürdürürüz. Akabinde gelecek yıllara ilişkin önceden tahmin edilen hacim büyümesini sağlamak amacıyla, trafiğin hacmini ve dalgalanmasını bir dönem boyunca değerlendiririz. Bir bölgeleme ve haritalama incelemesi bize bir tarayıcının uygulanmasının içerdiklerini, işin, komşuluk etkilerinin ve reorganizasyon hacminin koşulları olarak gösterecektir. Akabinde sınırın, gümrüğün ve tarayıcı işlemlerinin gözlemlenmesini sağlayabiliriz.
  • Tarama teknolojisi, sürekli olarak gelişmekte ve piyasa deneyimimiz tarayıcı seçiminizle ve kıyaslamalı çalışma ile size yardım etme imkanı vermektedir. Tarayıcı imalatçıları ile tesis edilmiş olan ilişkilerimiz, ekipman sözleşme müzakerelerinde en iyi fiyatı ve sözleşmelerde, yedek parçalarda ve teslimde en iyi satınalma seçeneklerini elde edebilmeniz için size yardım edebileceğimiz anlamına gelir.
  • İşyerinizi düzgün bir şekilde düzenlemenin önemini biliyoruz. Tarayıcının tesiste uygulamaya kurulmasında, tarayıcınızı düzenlemenizde ve işletime almanızda ve trafik akışını organize etmede ve izdihamı önlemede size yardım edeceğiz.
  • Fabrika Kabul Testleri (FAT) ve İşyerinde Kabul Testleri (OSAT), satıcı tarafından verilen teminatların ve garantilerin hakiki ve doğru olmasını sağlayarak sizin menfaatinizi korur. Bu testleri bütün ekipmanların sizin ihtiyaçlarınıza uygunluğunu iki kere kontrol etmek için denetleyeceğiz.
  • Ekipmanınızın doğru bir şekilde çalışmasını sürdürmek için tarayıcı bakımı organizasyonunu tamamlamak amacıyla destek vereceğiz.
  • Uzmanlarımız tarayıcı işletiminde size yardımcı olacaklar.
  • Görüntü analisti gibi doğru bir uzman personeli bulmak tecrübe gerektirir. Ekibimiz, seçimden mülakata kadar personel bulma işlemlerini yönetmekten başlayarak iş tanımlamalarını ve beceri gereksinmelerini kaleme almanız için size yardım edecektir. Personelinizin eğitimi, uygulama işlemlerinin önemli bir parçasıdır. Uzman tarayıcı eğitimimiz hakkında daha fazla bilgi edininiz.

Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.