Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sınır güvenliği hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek amacıyla denetim ve belgelendirme, risk profili çıkarma ve yönetimi, tarayıcı filtreleri ve uzaktan analizleri de kapsayan ve tarayıcı işlemlerinizi tamamlayan bir dizi hizmet sunuyoruz.

SGS sertifikasyon işareti

Günbegün artmakta olan güvenlik gereksinimleri ve kalite beklentisiyle, donanımınızın uluslararası standartlara uygun olduğunu göstermeye ihtiyaç duyarsınız. Dünya genelindeki ofislerimiz ve akredite laboratuvarlarımız, denetimler yaparak ve donanımınızın uygunluğunu belgelendirerek, size ihtiyaç duyduğunuz garantiyi verebilirler.  

Geniş piyasalarda ve coğrafyalarda belgelendirme servislerinin bütün bir yelpazesini hizmetinize sunuyoruz. SGS sertifikasyon işaretleri dünya genelinde,uluslararası yönergelere, kalitelere ve güvenliklere uyumluluğun kanıtı olarak tanınmaktadır. Bu görülebilir işaretler, sağlam üretim ve performans, kalite ve saygın bir belgeleme kuruluşu tarafından yapılan bağımsız kontrol işaretleridir. 

SGS sertifikasyon işareti kapsamı:

  • Tarayıcı performans sertifikasyonu:Bir dizi önceden hazırlanmış testlere dayanarak ekipmanınızın teknik özelliklerinin değerlendirilmesi ve sertifikasyonu
  • Radyasyon Güvenlik Belgesi: ekipmanınızın ICRP yönergelerine, IAEA rehberliğinde, Avrupa Birliği direktiflerine ve US standartlarına uyumluluğunun sertifikasyonu

Dünyanın her yerinde bulunan ofislerimiz ve laboratuvarlarımız ISO, CSA, IEC, IP, Code ve CE gibi yerel veya uluslararası standartlara dayanarak bir dizi diğer endüstriyel test ve sertifikasyon işaretlerini sunmamıza olanak tanır.

Tarayıcı denetimlerimizin ve belgelendirme hizmetlerimizin size nasıl yardım edebileceği ve ekipmanınızı optimum standartlarda nasıl tutabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bağlantı kurunuz.

Risk Profili Çıkarımı

Kargonun taranıp taranmayacağına, fiziki denetlemeye tabi tutulup tutulmayacağına, tarama veya 'yeşil şerit' gümrük belgesi verileceğine karar vermek önemli sevkiyat gecikmelerine yolaçabilir. SGS, profil çıkarıcı yazılım uzmanıdır.®Size bir kaç saniye içinde güvenli bir şekilde karar vermenizde yardımcı olabilir.

SGS Profil çıkarıcı işlemsel verileri yüksek hızda analiz eden tam otomatik bir araçtır. Ticaretin taraflarının (yerel veya uluslararası), ürünlerin, tedarik kaynaklarının ve nakliye şeklinin risk bilgileri kullanılarak, SGS Profil çıkarılır.  otomatik bir risk değerlendirmesi yapmak ve uygun müdahaleler için talimatlar üretmek amacıyla kargo bilgileri risk değerleriyle karşılaştırılır. Bu bilgi ekibinize gümrükte kesintisiz gözetim yapılıp yapılmaması ya da incelemenin devam ettirilip ettirilmemesi kararının verilmesi konusunda yardımcı olur.  

SGS Profil çıkarıcıyı keşfetmek için bizimle diyaloğa geçiniz. tarayıcı servisleri hizmetlerinizi geliştirebilirsiniz.

Tarama filtresi

Bütün tarayıcılar aynı performansı gösteremezler. Eğer kargonun yoğunluğu sizin tarayıcınızın algılama gücünün altında veya üstünde ise, tarayıcı görüntüleri zayıf olacaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, SGS ekibimiz, farklı tipteki kargonun yoğunluğunu tarayıcının monte edilmiş kapasitesi ile karşılaştırarak hangi sevkiyatların sizin tarayıcınıza uygun olduklarını hassas bir şekilde hesaplayan bir tarayıcı filtresi geliştirdi. 

Servis operasyonlarınıza SGS tarayıcı filtresinin nasıl yükleyebileceğinizi ve bu filtreyi nasıl kullanabileceğinizi keşfetmek için bizimle bağlantı kurunuz.

Uzaktan analiz

En son denetleme ve iletişim teknolojilerini birleştirerek, hükümetlerin, gümrük idarelerinin ve ulusal yetkili kurumların malların ve konteynırların radyoskopik görüntülerini uzaktan görmelerine imkan veren, tarama tesislerinde üretilen, bir servis geliştirdik.

Uzaktan analizin, sizin varış yerindeki işlemlerinizi nasıl geliştirebildiğini ve güvenliği nasıl kuvvetlendirdiğini görünüz.