Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin STK Hizmetlerinin Uygunluğunu İzleme Hizmetleri: Sınırlı kaynakları verimli kullanarak kuruluşunuzun etkinliğini zirveye taşıyın.

STK’lar, vakıflar ve bağışçılar daima ellerindeki sınırlı kaynakları en verimli şekilde kullanarak mümkün olan en güçlü etkiyi yaratmak ister. Elinizdeki kaynakları en iyi şekilde kullanabilmeniz için, girişiminizin etkililiğinden emin olmanız ve kaynaklarınızın yanlış kullanılma riskini düşürmeniz gerekir. STK hizmetlerinin uygunluğunu izleme hizmetlerimiz, kuruluşunuz bünyesindeki aktiviteleri izleyebilmenizi ve gerektiğinde hızlı bir şekilde önlem alabilmenizi sağlar.

SGS’nin STK hizmetlerinin uygunluğunu izleme hizmetlerini neden tercih etmelisiniz?

Yerel uzmanlarımız bulunduğunuz ülkede yerleşiktir ve faaliyetlerinizi aralıklarla veya düzenli olarak denetleyebilir. Bu sayede, faaliyetleriniz hakkında görmek istediğiniz bilgiler her zaman elinizin altında olur. Uzmanlarımız, çalışmalarınızın hem yasal hem kültürel açıdan uygun olduğundan emin olabilmeniz için, uluslararası en iyi uygulamaların yanı sıra yerel gelenekler ve yasalar hakkında sizi bilgilendirir. Size özel olarak tasarladığımız denetleme hizmetlerimizi, bulunduğunuz çevreyi, kuruluşunuzun standartlarını ve göze aldığınız riskleri göz önünde tutarak geliştiririz. Sunmak istediğiniz faaliyetleri, yardım ve geliştirme zincirinizdeki paydaşları ve almak istediğiniz sonuçları her zaman hesaba katarız.

Sunduklarımız:

  • Tedarik işlemlerinize yönelik denetim hizmetleri
  • Projelerinizin ve alınan sonuçların yerinde denetlenmesi
  • Yararlanan taraflara yönelik bilgi toplama ve anket faaliyetleri
  • Tedarik zinciriniz için gelişmiş kontrol mekanizması
  • Daha düşük suistimal, dolandırıcılık ve yolsuzluk riski
  • Verimliliği ve kaynakların iyi kullanılmasını sağlayan pratik yöntemler
  • İlaç testleri, inşaat malzemelerinden numune alımı, mal yükleme/tahliye gözetimi ve ISO tetkikleri dahil olmak üzere tüm gerekli test, denetim ve belgelendirme hizmetleri tek çatı altında

Güvenilir Bir Ortak

Dünyanın dört bir yanında kalitesi ve doğruluğu ile bilinen, dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, güvenilirliğin vazgeçilmez bir değer olduğu inancındayız. Kendinizi sürekli geliştirme yolculuğunuzda arkanızdayız.

Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.