Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS iş başvurusu süreci ile ilgili sık sorulan soruların yanıtını aşağıda bulabilirsiniz:

S: SGS'de mevcut açık pozisyonlar konusunda nasıl bilgi edinebilirim?

C:jobs.sgs.com.

S: Belirttiğim kriterlere uygun açık pozisyon bulamadığımda ne yapmalıyım?

C:Arama habercisi aracılığıyla bir uyarı oluşturduğunuzda kriterlerinize uygun bir iş ilanı verildiğinde bilgilendirilirsiniz. Kariyer sayfalarımız aracılığıyla genel başvuru da gönderebilirsiniz.

S: Başvuru sürecinde girmiş olduğum veriler ne kadar güvendedir ve gizliliği nasıl sağlanmaktadır?

C:Başvuru sürecinde girmiş olduğunuz bilgiler güvendedir. Sizden bir Veri Gizlilik Beyannamesi imzalamanız istenecektir. SGS işe alım sürecinde %100 gizliliği garanti etmektedir.

S: Başvuru işlemlerimi bitirdikten sonraki süreç nasıl işliyor?

C:Başvurunuzun tarafımıza ulaştığını gösterir bir e-posta alacaksınız.

S: İş görüşmesine davet edildiğimi nasıl öğrenebilirim?

C:İşe alım ekibimiz başvurunuzu özenle inceleyecekler. Sahip olduğunuz özellikler ve tecrübeleriniz açık olan pozisyona uygun olduğunda bir SGS insan kaynakları uzmanı sizinle iletişime geçer.

S: İş görüşmesine hazırlanmak için ne yapmalıyım?

C:SGS.com sayfasında yer alan iş ve şirket kültürümüz hakkındaki bilgileri okuyarak SGS ve açık pozisyon hakkında bilgi sahibi olmayı deneyin. İş görüşmelerinde adaylardan geçmişte yaşanmış örnek durumlar konusunda bize profesyonel örnekler sunmalarını talep ediyoruz. Açık pozisyonun gerektirdiği yetenekleri ve geçmişte bu yetenekleri kullanmış olduğunuz durumları düşünün.

S: Herhangi bir değerlendirmeye tabi tutulacak mıyım?

C:Açık pozisyonun seviyesi ve karmaşıklığına bağlı olarak sizden kısa psikometrik bir teste katılmanızı isteyebiliriz. Daha ayrıntılı değerlendirme yapmak için şirket dışı uzmanların yardımına da başvuruyoruz.

S: İş görüşmeleri bittikten sonra süreç nasıl devam ediyor?

C:Hangi adayın açık pozisyona daha uygun olduğunu belirlemek için bir değerlendirme süreci gerçekleştiriyoruz. Başvurunuz uygun bulunduğunda SGS'den bir iş teklifi alırsınız.

S: Başvurduğum bir pozisyona alınmadığım takdirde farklı bir pozisyon için de başvurabilir miyim?

C:Adaylarımızı sahip oldukları yetenekler ve işin gereklerini değerlendirerek seçiyoruz. Açılan bir pozisyon için seçilmediğinizde, sahip olduğunuz yetenekler farklı bir pozisyon için uygun olabilir. Bu nedenle uygun olduğunuzu düşündüğünüz açık pozisyona başvurmanız konusunda sizi teşvik etmek isteriz ve başvurunuzu dikkatle inceleriz.

S: İş teklifi almamla SGS'de işe başlayacağım ilk gün arasında ne yapmalıyım?

C:İşinizle ilgili tüm dokümanları gözden geçirmeniz ve idari süreci olabildiğince kısa sürede tamamlamanız önerilir. SGS hakkında bilgi sahibi olmaya devam etmenizi ve yeni konumunuzda işe başlayana kadar bizimle iletişiminizi kesmemenizi öneririz.

Dinamik, uluslararası ve büyüyen SGS'de kariyeriniz neredeyse sınırsız imkanlara sahiptir. Hemen bugün başvurun.