Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kariyer gelişiminin, başarılı insanlarla başarılı iş arasındaki bağlantı olduğuna inanıyoruz.

Gelişmeyi hem şirketin büyümesi hem de kişisel başarıya ulaşmanın ortak paydası olarak görüyoruz. Başarılı bir kariyer gerçekleştirmenizin tutkunuza, enerjiye, öğrenme ve gelişme azminizin yanı sıra size sunduğumuz gelişme imkanlarına bağlı olduğunu biliyoruz.

SEMİNER OLANAKLARI

Tüm SGS çalışanları iş arkadaşları ve profesyonel birlikler ile beraber çalışabilmek için dahili taşınabilirlik ve diğer fırsatları kullanmaları konusunda desteklenir. Özelleştirilmiş gelişim planları sizin hedeflerinizi ve bizim sizin geleceğinize olan yatırımlarımızı yansıtır.

Performans Yönetimi ve Gelişim Planlama

Gelişim hedefleri için temel nokta performans yönetimi ve gelişim planlamadır.  Yıllık değerlendirmelerimiz sizin, müdürünüzle beraber erişilebilir hedeflerinizi, bunun için gerekli bilgi ve beceri geliştirme fırsatlarını belirlemenize olanak tanır.

Bu süreç sürekli iş başarısı ve gelişmeyi, sağlarken aynı zamanda kariyer hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olur. Etkin performans yönetimi ve kendi alanınızda tecrübe edinme süreci, kişilerin, ekiplerin ve en nihayetinde firmanın, sizin neyi nasıl yapmanız gerektiğinden haberdar olmasına ve eriştiğiniz sonuçların sorumluluğunu almanıza olanak tanır.

SGS ile kariyer gelişiminiz garantidir, hemen bugün başvurun.