Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Wireline, kuyu müdahaleleri ve rezervuar değerlendirmesi için bir kuyu içine ekipmanları veya ölçüm aygıtlarını indirmek için kullanılan bir kablo teknolojisidir.

Slickline operasyonları, mum, tortu, kum ve dolgu birikimlerini gidermek, akışı durdurmak, hidrolik pakerleri oturtmak, kapatma tapalarını kullanmak, masdarlı kesmek, tapaları oturtmak veya çıkarmak, wireline, geri kazanılabilir valfları indirmek veya çıkarmak, kuyudibi logların bellek loglamasını yapmak, Bellek Üretim Loglama Araçlarını (MPLT) ve kuyudibi görüşü (indirilen kameralarla) kullanmak gibi bakım işlemlerini kapsar.

SGS slickline birimlerinin kullanımı, bir kuyunun üretimi boyunca önemli olan çeşitli kuyu müdahale hizmetlerini ve ölçümlerini size sağlar. SGS slickline hizmetleri, bölgelere erişimi açmak ve kapatmak için kullanılan kayar manşonların kontrolü ve gazlı lift valflarının değiştirilmesini de kapsar. Ayrıca bu hizmetlerle kuyu derinliğini, kuyu perforasyonunu (indirilen perforatör düzenekleriyle) ve kuyudibi basınçlar ve sıcaklıkları (indirilen sayaçlarla) ölçebilirsiniz. Slickline birimlerimiz denenmiş ve sınanmıştır ve Papua Yeni Gine ve Avustralya'da şu anda dört birim kullanımda olup diğer beşi de yapım sürecindedir. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.