Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, kapsamlı saha deneyimi ve bir kuyunun nitelikleri konusunda sahip olduğu tam bilgisi sayesinde operasyonel karlılık ve verimliliğe ulaşmanıza yardım eden yüzey kuyu testi çözümlerini sunmaktadır.

Yüzey kuyu testi verileri, nihayetinde kuyunuzun üretimini maksimize eden proses optimizasyonunda size rehberlik eder. Arama, kuyuların geliştirilmesi ve üretimini desteklemek için yapılan testler ve sonrasındaki kontroller önemlidir, onlar olmadan keşfedilen petrol sahalarının potansiyelini belirlemek olanaklı olmazdı. Yeni kuyuların keşfinde bu bilgiler kuyuları işletime alma süresini en aza indirger.

Kuyu teknolojisi

SGS, saha içi laboratuarların donatımı ve işletime alınması, maliyet analizi, kabul testleri ve kalibrasyon dahil kuyu test tasarımlarınızda size destek olur. Sonuçları yorumlamaya ve bu yorumlar bazında kararlar almaya gelince SGS OGC Veri yorumlama hizmeti, yüzey kuyu testi hizmetlerini baştan sona anlaşılır kılan bir izleme sürecini sağlar. Her test paketi arama aşamasında başlayıp, çok çeşitli ikincil gaz, petrol ve su işlem seçenekleriyle kuyu üretimi geliştikçe devam eder ve yeni kuyular ve sahaların üretimini hızlandırır. Yüzey kuyu testi hizmetlerimizin size nasıl destek olabileceğine ilişkin daha fazla bilgi almak için bizi arayın.