Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Kömür Yatağı Metan Analizi, Kömür Yatağı Metan kaynaklarınızı değerlendirmenizde ve kar potansiyelini belirlemenizde size destek olur. Testlerimiz ve raporlarımız sizi üretim süreçleri ve kar maksimizasyonu konusunda bilgilendirebilir.

Sağladığımız analiz paketi, her biri kaynaklarınız konusunda tam bilgi edinmenizde önemli role sahip çeşitli çalışmaları kapsamaktadır. Uzman analizlerimiz ve mineralojik çalışmalarımızın hızlı yanıt verme süresi, gerçek bilgileri baz alarak kısa sürelerde karar alabileceğinizi ifade eder.

Kömür Yatağı Metanı

Kömür yatağı metanı yer altında bulunur ve genellikle kömür madenciliği çalışmalarıyla ortaya çıkarılmadıkça atmosfere sızmaz. Geçmişte kömür yatağı metanı kömür madenciliği sanayisinde önemsiz addediliyordu. Bir kömür madeninde biriken metan bilerek atmosfere tahliye ediliyordu. Oysa enerji talebindeki sürekli artış sonucunda kömür yatağı metanı şimdi geleneksel olmayan doğal gazın popüler bir formu haline geldi.

Kömür Yatağı Metanı, gaz menşesi, rezervuar sürekliliği, kompartmanlaşma ve göçe ilişkin önemli bilgilerin harmanlanmasını gerektiren geleneksel olmayan bir kaynak. SGS Kömür Yatağı Metan Analizinin kaynağınızı değerlendirmenize nasıl yardım edebileceğine dair daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin veya şimdi bizimle temasa geçin.