Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dünya genelindeki sedimanter havzalar konusunda kapsamlı pratik bilgiye ve arama ve değerleme işlemlerinde pratik deneyime sahibiz. Tek blok tarama ve fizibilite çalışmalarından daha büyük çoklu alan değerlendirmelerine kadar çeşitli hizmetler sağlıyoruz.

Bunlar sismik verilerin tam yorumlanması, verimli kuşakların değerlendirmesi, kuyu bilgisi, perspektifi olan yatakların belirlenmesi, deterministik ve stokastik volümetrik hesaplamalar, belirsizlik ve duyarlılık analizi, perspektif ve blok dereceleme ve gerektiğinde statik ve dinamik rezervuar modelleme, geliştirme taraması ve teknik maliyet değerlendirmesi ve ekonomik analiz hizmetlerini kapsar.

SGS uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, tescilsiz arama aletleri ve yazılımları konusunda tam bilgili olup, tüm sedimanter havzaların riskleri ve fırsatlarını hızlı bir şekilde belirleyebilmekte ve böylece tüm arama girişimlerinizde başarı şansınızı artırmanıza yardımcı olmaktadırlar. Rezervuar ve saha çözümleri arama ve değerleme hizmetlerimiz ve onların size nasıl yardım edebileceğine dair daha fazla ayrıntı için bizimle irtibata geçin.