Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Verimli hidrokarbon rezervlerine erişim gün geçtikçe daha da zorlaşmaktadır. Küçük, marjinal sahalarda sondaj CAPEX'inizi optimize etmek için en iyi hareket planına sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Yüzeyaltı gereksinimler ve yüzey kapasitesi ve kısıtlamalarına ilişkin olarak, projelerinizi optimize etmeye ve amaca uygun kuyularda sondaj yaparak değer yaratmanıza yardım eden sondaj ve tamamlama mühendisliği ve üretim teknolojisi çalışmalarının kapsamlı bir yelpazesini size sunuyoruz.

Ekiplerimiz, farklı coğrafi konumlarda kompleks kuyuların sondaj ve tamamlama mühendisliği tasarımlarında çok geniş bir deneyime sahiptirler. Muhafaza borusu tasarımı, çimento tasarımı, sondaj ve tamamlama sıvısı tasarımı, OCTG metalürjisi, hidrolik çatlatma operasyonları desteği ve gelişmiş jeomekanik gibi belirli konularda size destek oluyoruz. Tasarımın temelinden nihai programlara ve kuyu teslimatına kadar tam yelpazede hizmet veriyoruz. Ekibimiz tüm girişimlerinizde size yardımcı ve destek olmak için vardır.

Sondaj ve tamamlama mühendisliği çalışmalarımız ve onların size nasıl fayda sağlayabileceğine dair daha fazla bilgi edinmek için SGS ile temasa geçin.