Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, riskleri ve fırsatları belirlemek, belirsizlik düzeyini değerlendirmek ve geliştirmeyi ekonomik olarak optimize etmek için disiplinler arası rezervuar değerlendirme ve geliştirme hizmetleri sağlayarak petrol veya doğalgaz yatağınızın potansiyeli hakkında bilinçli kararlar almanıza yardım eder.

Çok çeşitli yazılım ve aletleri kullanan sismik QC ve yorumlaması, jeolojik değerlendirmeler, nicel log değerlendirmeleri, rezervuar karakterizasyonu, üretim jeolojisi ve statik jeolojik modelleme alanlarında yüksek uzmanlık düzeyini sunuyoruz. Dinamik simülasyon en geniş anlamda değerlendirilmekte ve 2D veya 3D modellemeyle sınırlı değildir. Üstelik, model girdisi sağlamak veya model sonuçlarının kalite kontrolünü yapmak için çeşitli tamamlayıcı ve analitik yöntemleri kullanıyoruz. Entegre geliştirme çalışmalarımızda mevcut veya potansiyel geliştirmeleri değerlendiriyor ve gelecekteki geliştirme stratejileri konusunda önerilerde bulunuyoruz.

Tüm çalışmalarımız yüksek düzeyde eğitimli, birçok disiplinden uzmanları içeren ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir. Her biri, müşterimizin hedefleri ve zamanlamasına en iyi şekilde yanıt verecek şekilde özel olarak tasarlanır. Tüm rezervuar ve saha çözümlerimiz, değerlendirme ve geliştirme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın.