Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, arama, geliştirme ve üretimden terk etme veya depolamaya kadar tüm yüzeyaltı, kuyu ve tesis mühendisliğini kapsayan, saha yaşamı boyunca entegre rezervuar ve saha çözümlerini sunmaktadır.

Uzmanlık alanımız, tüm teknolojiler ve becerileri kapsamaktadır ve tüm varlık yaşam döngüsü genelinde deneyim sahibiyiz. Arama, değerlendirme, saha değerlendirme ve geliştirme, üretim optimizasyonu ve terk etme işlemlerini desteklemek için geniş bir dizi alanda uzmanlık sahibiyiz.

Ayrıca yeraltı gaz depolama (UGS) ve karbon depolama (CCS), varlık değer güvencesi ve geliştirilmiş petrol üretimi alanlarında da destek sağlayabiliriz.

SGS tam entegre teknik hizmetler sağlamaktadır. Biz gücümüzü, farklı disiplinleri ve personelimizin uzmanlığını müşterilerimize güvenilir sonuçlar sunan proje bazlı ekiplerde bir araya getirme kabiliyetimizden alıyoruz. Bu çözümler varlıklarınıza değer katmakta ve kurumunuza rekabet üstünlüğü getirmektedir. Ekibimiz, kuyu planlaması ve tesis yeniden tasarımı dahil tek disiplinli değerlendirmelerden tam entegre saha incelemelerine kadar 2001'den bu yana 400'den de fazla projeyi tamamlamıştır. SGS, her projenin tüm aşamalarında müşteri gizliliğine saygı duymakta ve öneminin farkındadır. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçin.