Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Numuneler, karar verme sürecinin önemli bir parçasıdır.

SGS olarak numunelerin paketlenmesi ve dağıtımının önemli bir pazarlama aracı olduğunu ve numunenizin kalitesinin, nasıl sunulduğunun ve teslim hızının genellikle yeni iş kazanmada anahtar rol oynadığını biliyoruz.

Numune yönetimi hizmetlerimiz en son teknolojileri ayrıntılara gösterilen eşsiz dikkatle birleştirerek, numunelerin maliyet etkin bir şekilde, tam zamanında gönderilmesini sağlar, yeni ve mevcut müşterilere en iyi ilk izlenimi vermenize yardımcı olur.

Numune depolama olanakları

SGS, global ağı vasıtasıyla tüm dünyada stratejik konuma sahip kimyasal numune dağıtım merkezleri ve daha küçük numune hizmeti uydu merkezleri işletmektedir. Bu merkezler, yanıcı, toksik veya korozif ürünler dahil olmak üzere tehlikeli ve tehlikeli olmayan kimyasal maddelerin depolanması için lisansa sahiptir ve son teknoloji onarım, elden geçirme, paketleme ve etiketleme olanakları bulunur.

Hizmetlerimiz arasında özel akıllı envanter yönetimi sistemi de bulunmaktadır ve envanterin daima maksimize edilmesini, numune stoğunun hiçbir zaman tükenmemesini ve son kullanma tarihinde imha edilecek numunenin minimize edilmesini sağlar. Ürünler, sıcaklık kontrollü bir ortamda, nitrojen altında, soğuk veya sıcak gibi belirli koşullarda da saklanabilir.

Numune "alma ve paketleme" hizmetleri

SGS, "alma ve paketleme" hizmetlerini de sunmaktadır. Numuneler müşterinin tesislerinde yerinden alınır ve en yakın SGS deposuna nakledilerek burada uygun şekilde paketlenir, dokümanları hazırlanır ve dağıtılır.

Siparişi gerçekleştirme

Çalışanlarımız, hızlı değişen taşımacılık mevzuatını takip edecek şekilde düzenli olarak eğitim almaktadır. Tüm sevkiyatların geçerli taşımacılık mevzuatlarına uygun olarak paketlenmesini, etiketlenmesini ve dokümanlarının hazırlanmasını sağlarlar. Numune siparişlerinizin sorunsuz ve hızlı geri dönüş süreleriyle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Numunelerin büyük çoğunluğu bir iş gününde sevk edilir. Tüm sevkiyat sürecinde, "takip ve izleme" verilerine ve teslimat ayrıntılarına müşterilerimiz yenilikçi bir web aracı vasıtasıyla ulaşabilirler.

Numune yönetimi işinizi SGS'ye yaptırmanın tüm numune ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini ve nasıl önemli ölçüde tasarruf sağlayabileceğinizi öğrenin.