Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Yerinde analiz hizmetleri, petrol ve doğal gaz üretimi için mobil arama ve üretim laboratuar tesislerini ve test imkanlarını sunmaktadır.

Önemli üretim kararlarının derhal alınabilmesini ve karların maksimize edilmesini sağlayan rutin ve rutin olmayan analizleri zamanında, yerinde, tercih ettiğiniz konumda sağlıyoruz.

SGS, sağladığı uzman düzey hizmetlerle size yüksek kaliteli veriler sağlamaya kendini adamıştır. Mobil laboratuarlarımızda kullandığımız ekipmanlar ve aletler birçok sabit laboratuarda bulunanlara eşdeğerdir. Portatif laboratuarlarımız sondaj sırasında test için platform üzerinde, merkezi bir kara üssünde veya uzak konumlarda bağımsız laboratuarlar olarak işletilebilirler.

Tüm mobil laboratuar ünitelerimizin personeli, güvenebileceğiniz yüksek kaliteli verilerle birlikte en yüksek düzeyde hizmet alabilmenizi güvenceye alan, belgelendirilmiş SGS kimyagerlerinden oluşmaktadır. Taşıma sırasında numunenin bozulma riski yoktur ve numune işlem süresi hızlı ve etkindir.

Yerinde laboratuarlarımız projelerinize odaklı olduğundan kendi programınıza göre, istek üzerine hizmet verirler. Yerinde analiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin veya bizimle şimdi iletişime geçin.