Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sürekli artan talebe yanıt olarak petrol mühendisleri, hidrokarbon üretimi için yeni ve iyileştirilmiş teknikleri ve stratejileri geliştirmek için daima baskı altında kalmaktadırlar.

SGS'nin Geliştirilmiş Petrol Üretimi (EOR) için analitik ve danışmanlık çözümleri, birincil ve ikincil yöntemlerle çıkarılabilenin ötesinde petrolünüzün üretimini optimize etmenizi sağlar.

Sofistike, çok disiplinli EOR çalışmaları üzerine uzman düzeyde bilgi sahibiyiz ve danışmanlık hizmetlerimizle rezervuarınız konusunda tam bilgi sağlayabilir ve rezervuarınızın özel koşullarına uyarlanan en iyi metodolojiyi size önerebiliriz. Sağladığımız uzmanlık ve yönlendirmeyle pilot ve tam saha EOR proje tasarımlarını uygularken karşılaşılan riskleri ve belirsizlikleri azaltabilirsiniz. Tüm EOR projelerinizde en yüksek düzeyde deneyim, güvenilir analitik sonuçlar ve mühendislik danışmanlık hizmetleri konusunda SGS'ye güvenebilirsiniz.

SGS, her bir yatak ve EOR projesinin durumu benzersiz olduğundan tam kapsamlı disiplinler arası test tesislerini işletmektedir. EOR projenizin tüm aşamalarını hızlı ve etkin biçimde nitelendirmek için son teknoloji laboratuar ekipmanları ve yöntemlerini kullanarak yatağınızın getirisini maksimize ediyoruz. Deneyimli SGS ekibi, Alaska'nın North Slope bölgesi, Venezüela'daki ağır petrol yataklarında eşzamanlı asfalten çökeltisi ölçümleriyle birlikte gazın yer değiştirmesi, Arjantin'de CO2 ayrıştırma, Cezayir'de eşzamanlı asfalten çökeltisiyle çözünürlük/şişme ve ABD'nin güneyinde kompleks üç aşamalı CO2 çözünürlük çalışmaları dahil, tüm dünyada EOR projelerinde çalışmıştır. EOR çalışmalarımız aşağıdakileri kapsamaktadır:

* Kimyasal EOR (cEOR) ve optimizasyon
* Çok aşamalı çözünürlük veya şişme çalışmaları
* İnce boru karışabilirlik ve karışmaz yer değiştirme çalışmaları
* Ön ve arka çoklu temas çalışmaları
* Gaz yeniden buharlaşma çalışmaları
* Özel çalışmalar (örneğin Asfalten + EOR)

SGS'nin EOR projeniz için analiz çözümlerini size nasıl sunabileceği hakkında daha fazla bilgi için bizimle şimdi temasa geçin.