Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sektörde mevcut en son ve en gelişmiş ekipmanları ve teknolojileri kullanarak sabit laboratuarlarda rezervuar sıvı numunelerini analiz edebiliriz.

Dünya çapında her biri katı güvenlik ve kalite kontrol yönergeleri altında çalışan, son derece eğitimli ve deneyimli personelle donatılı 650'nin üzerinde laboratuar çalıştırıyoruz.

Sabit laboratuar hizmetlerimiz, sadece rutin ve gelişmiş PVT analizini değil, aynı zamanda birçok diğer analitik gereksinimleri kapsayan, her tür rezervuar sıvısı üzerine rakipsiz, kapsamlı, kaliteli analitik çalışmalar sağlamaktadır. Ne zaman bir üretim projesi uygulamaya alınsa, sürekli güvenli işletme ve çevresel uyumu temin etmek ve aynı zamanda hidrokarbon bileşiminin satışa ve yükleme/tahliye operasyonlarına uygun olduğunu belirlemek için sabit laboratuar hizmetlerinin gerekliliği kritik hal alır.

Sabit laboratuar hizmetlerimiz, tüm üretim sürecinde bilinçli kararlar alabilmenizi sağladığından üretim karlarınızı maksimize etmek için operasyonlarınızı optimize edebileceğinizi ifade eder. Sunduğumuz özel sabit laboratuar hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin veya bizimle şimdi iletişime geçin.