Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS QiiQ ile uzaktan endüstri gözetimleri: Yenilikçi uygulamamız üzerinden SGS’nin uzmanlarına ve enspektörlerine bağlanın.

Kalite kontrol, ticari başarının ayrılmaz bir parçasıdır. Bilinmeyen sorunlar projenizi ve kar marjınızı olumsuz etkileyebilir. Geleneksel gözetimler güven sağlar fakat maliyetli ve zaman alıcı olabilir ve doğru niteliklere sahip enspektörler her zaman müsait bulunmayabilir. Hem gözetim sürecini hem de müşterilerle etkileşimi geliştirmek amacıyla, yenilikçi bir uzaktan gözetim uygulaması olan SGS QiiQ’i geliştirdik.

SGS QiiQ ile uzaktan gözetim hizmetlerini neden tercih etmelisiniz?

QiiQ uzaktan gözetim uygulaması ile:

  • Tesiste bulunan SGS enspektörü ile etkileşimde bulunabilir ve yapılan gözetimi uzaktan izleyebilirsiniz
  • Uzaktan gözetim yaptırabilirsiniz. SGS’nin bir gözetim uzmanı, soru sorarak ve eldeki verileri kontrol ederek gözetimin her adımında size rehberlik eder
  • Gözetimi video olarak kaydedebilir ve gözetim sırasında resimler çekebilirsiniz (örn. üretim sürecinden, testlerden, ürünlerden, ambalajlardan, ürünlerin üzerindeki işaretlerden vs.)
  • Video ve fotoğraflar ile kaydedilen tüm süreci değerlendirme ve denetleme amacıyla inceleyebilirsiniz

SGS QiiQ uzaktan gözetim uygulamasından kimler faydalanabilir?

  • Varlık sahipleri: Dünyanın herhangi bir yerinde bulunan nitelikli SGS uzmanından operasyonel ve varlık bütünlüğü konularında hemen uzaktan yardım alabilir
  • İnşaat projesi yöneticileri: Dünyanın herhangi bir yerinde bulunan şantiyelerde SGS gözetimlerine uzaktan katılabilir
  • İnşaat projesi sahipleri ve tedarikçileri: SGS’nin ekipman üretim süreci boyunca belirli gözetimleri uzaktan gerçekleştirmesini sağlayarak daha etkili çalışabilir
  • Ürün ve ekipman ihracatçıları: SGS enspektörlerine bağlanarak gözetimin tüm adımlarında onlara eşlik edebilir

Nasıl çalışır?

SGS QiiQ herhangi bir mobil cihaza (tablet, cep telefonu veya akıllı gözlük) yüklenebilir. Her iki tarafının sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde etkileşimde bulunabilmesi için internet bağlantınızın (Wi-Fi veya 3/4G) olması yeterlidir. Uygulama, ses ve video akışlarını kaydedebilmenin ve paylaşabilmenin ötesinde, resim ve belgelerin gerçek zamanlı alışverişinin yapılabilmesini de sağlar.

Bir dünya liderinden güvenilir uzaktan gözetim hizmetleri

Tüm sektörlerde gerçekleştirdiğimiz gözetim hizmetlerimiz ile rakipsiz deneyime sahip bir dünya lideri olarak, şimdi hizmetlerimizi en yeni teknolojilerden faydalanarak uzaktan da sunuyoruz.

QiiQ gözetim hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için, bugün bizimle iletişime geçin.