Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den proje yönetimi - riski azaltır, kaliteyi temin eder ve projenizin zaman çizelgesine ve bütçeye göre tamamlanmasını sağlar.

Projeniz ne olursa olsun, zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını istersiniz. Ayrıca, kalitenin de temin edilmesini istersiniz. Ancak, bunların hepsinin elde edilmesi, bir dizi karmaşık bileşenin koordine edilmesi anlamına gelir. İşte bu noktada, proje yönetim hizmetlerimiz yardımcı olabilir.

Neden SGS'nin proje yönetimini seçmelisiniz?

Size şöyle yardımcı olabiliriz:

  • Teknik riskleri azaltmanıza
  • Hataları önlemenize
  • Bütçeleri kontrol etmenize 
  • Projenizi planlanan zaman çizelgesinde tutmanıza 
  • Yönetmelikle ilgili, ihtiyari veya müşteriden kaynaklanan tüm şartlara uymanıza

Dünya liderinden güvenilir proje yönetimi

Dünya lideri proje yönetimi hizmetleri sağlayıcısı olarak, tüm sektörlerde çeşitli projelerin başarısını sağlıyoruz. Projenizin başarısını sağlamak ve riskinizi minimuma indirmek için, ihtiyaç duyduğunuz her yerde size rakipsiz küresel ağımızı ve kapsamlı uzmanlığımızı sunuyoruz.

Sonuç olarak inceleme, değerlendirme, tedarik, inşaat gözetimi, denetim ve gözetimden test etme ve hizmete sokmaya kadar projenizin her aşamasını koordine etmenize ve yönetmenize yardımcı olabiliyoruz. Ayrıca, uzman mühendisler ve teknisyenlerden oluşan ekiplerimiz size bağımsız uzmanlık, görüş ve tavsiyeler sunarak yönetmelik ve kalite standartlarına uygunluk göstermenize yardımcı oluyorlar.

Proje yönetimi hizmetlerimizin risklerinizi azaltmanıza, kaliteyi temin etmenize ve projeyi zaman çizelgesine ve bütçeye göre tamamlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini görüşmek için, hemen bugün bize ulaşın.