Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, petrol, doğal gaz ve kondensat ölçüm sistemleri için bağımsız üçüncü taraf belgelendirme ve tasarım denetim hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır.

Ölçüm tasarım, seçim ve denetim hizmetlerimiz, konsept ve başlangıç aşamadaki mühendislik tasarımları (FEED), ayrıntılı tasarım süreçlerinden sistemlerin kurulumu, işletime alınması ve kararlı işletimine kadar projelere belirgin biçimde değer katmaktadır. Doğru sayaç türünün seçilmesini temin ederek müşterilerimizin üretim tesislerine değer katabiliriz. Ardından gelirleriniz ve karlarınızı optimize etmeniz için sayaçların doğru kurulmasını, çalıştırılmasını, bakımının yapılmasını ve doğru kalibre edilmesini sağlıyoruz.

Tasarım seçimi ve denetimi

SGS, özel gereksinimleriniz için en iyi ölçüm tasarımının seçilmesini ve doğrulanmasını temin etmek için size bir dizi hizmetler sağlamaktadır. Seçim tasarımı ve doğrulama süreci, fabrika kalibrasyonlarını, yerinde kalibrasyonları, yerinde doğrulamaları, ekipman testini, denetimleri ve ölçüm yönetimini kapsamaktadır. Ölçüm tasarımı seçim ve doğrulama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.