Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Doğru bir ölçüm, her bir ölçüm sisteminin uluslararası standartlar ve sektördeki en iyi uygulamalara göre tasarlanmasını gerektirir.

Günümüzde büyük sermaye harcamaları veya uzun ekipman tedarik sürelerinden dolayı, ekipman tasarımları üretime alınmadan veya taahhütler yapılmadan önce düşünülen tasarımın "amaca uygun" olduğundan emin olabilmeniz önemlidir.

Projeler ve operasyonlar konusundaki pratik deneyimimiz, sayaçların geliştirilmesinde riske maruz kalma düzeyinizi azaltmaya yardım edebilir ve ölçüm sistemlerinin gereksinimleriniz ve beklentilerinize uygun olmasını sağlayabilir. Ayrıca, riskleri minimize ve gelirleri maksimize ederek, akdi, ulusal ve uluslararası otoritelerin ölçüm yönergelerine uymanıza yardım edebiliriz.

Bağımsızlık önemlidir

Ekipman üreticilerinden bağımsızlığımız ve acentelik sözleşmelerine dahil olmayışımız sayesinde denetimlerimizin herhangi bir ekipman veya sistemin amaca uygunluğuna ilişkin her tür ticari önyargıdan yoksun olduğundan emin olabilirsiniz. Sistem yapımı ve bilgisayar yapılandırmasının yapımın tamamlanması ile sahada işletime alınması arasında korunduğunu bağımsız olarak doğrulamak için fabrika ve saha kabul testlerini gerçekleştiriyoruz. 

Amaca uygunluk çalışması hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.