Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, mali ölçüm veya tahsis ölçümü sistemlerinin, kullanılmaya başlamadan önce işlevsel tasarım özelliklerini karşıladığından emin olmak amacıyla kabul testi hizmetleri sağlamaktadır.

Bu testler aşağıdaki şekillerde gerçekleştirilebilir:

  • Üretim konumunda (fabrika kabul testi) veya
  • Ekipman sahada devreye alındığında (saha kabul testi)

Neden kabul kabul testi gerçekleştirmelisiniz?

Kabul testi, müşteri gereksinimleri ile aktif kullanıma almadan önce ölçüm sistemi arasındaki farklılıkları belirlemenize imkan tanır. Bu aşamada farklılıkların belirlenmesi, sistem kurulduktan ve çalışmaya başladıktan sonrasına kıyasla bu farklılıkların daha düşük maliyetle ve daha az aksaklıkla düzeltilebileceği anlamına gelir.

Ayrıca mevcut kabul testi prosedürlerini gözden geçirebilir veya yeni sistemlerinin tüm yönlerden tasarım ve işlev açısından gereken kriterleri sağladığından emin olmak amacıyla yeni, projeye özgü fabrika ve saha kabul testleri geliştirebiliriz.

Neden SGS?

SGS olarak düzenleyici otoritelerle, dürüstlük ve üst düzey uzmanlık konularında uzun süreli itibarımızdan gurur duyuyoruz. Ayrıca ekipman üreticileri veya kurum sözleşmelerinden tamamen bağımsız olduğumuz iyi bilinmektedir. Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Doğu Asya'da kabul testi gerçekleştirebilen nitelikli ve deneyimli personel ekiplerimizle, bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman tarafsız, uzman danışmanlık sağlayabiliriz.

SGS'nin mali ölçüm ve tahsis ölçümü sistemleri için kabul testinizi desteklemede neden ideal iş ortağı olduğunu hakkında daha fazla bilgi edinin.