Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, her tür ölçüm sistemlerini, ölçüm ve tahsis gereksinimlerinizi kapsayan teknik çözümler, destek ve danışmanlık sağlamaktadır.

Verimliliği ve karlarınızı maksimize etmeniz için stratejiler geliştirmenize, düzenleyici gereksinimlere uymanıza ve en iyi üretim uygulamalarını kullanmanıza yardım edebiliriz.

SGS, petrol, doğal gaz ve kondensat ölçüm sistemleri için ölçüm, tasarım, seçim ve doğrulama hizmetlerini sağlamaktadır. Ölçüm belirsizliklerine ilişkin çalışmalarımız operasyonları optimize eder ve ölçüm sistemlerinin spesifik standartlar uyarınca tasarlanmış ve yapılmış ve "amaca uygun" olduğunu doğrulayan denetim hizmetleri sağlıyoruz.

İyileşen rafineri işlemlerinizle derhal tasarrufa geçmenizi sağlayan, hidrokarbon tahsisi, ölçüm işlemleri desteği ve emisyon ölçümü dahil çok çeşitli ölçüm, enstrümantasyon kalibrasyonu ve test hizmetleriyle size destek olabiliriz.

SGS, tüm uzmanlık düzeylerini kapsayan ölçüm eğitim kurslarını sağlamaktadır. Sayaçlar, ölçüm ve tahsis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin veya bizimle şimdi iletişime geçin.