Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin elektrikli çelik halatlı hizmetleri: Kuyunuzdan daha etkili ve verimli bir performans alabilmeniz için gerekli işlemleri yürütmenizi ve önemli bilgilere erişmenizi sağlar.

Elektrikli bir çelik halat, kuyuya indirilen yüksek mukavemetli tek iletken elektrik kablosudur. Bu kablo, patlayıcı tabanca gibi ekipmanların kuyuya indirilmesinde ve kuyudan önemli verilerin alınmasında kullanılabilir. Elektrikli çelik halatlı hizmetlerimiz, gerekli işlemleri yerine getirebilmenizi ve kritik kararlarda önem taşıyan bilgilere erişebilmenizi sağlar. Bu hizmetlerimizden faydalanmanız, her türlü sektörde daha etkili çalışabilmenizi ve verimliliğinizi arttırabilmenizi sağlar.

Neden SGS’nin elektrikli çelik halatlı hizmetlerini tercih etmelisiniz?

Elektrikli çelik halatlarımız çeşitli işlemler için kullanılabilir. Bunlardan bazıları:

  • Sondaj içi tüpler, taşıyıcı ateşleme sistemleri ve çeşitli patlatma sistemleri için perforasyon hizmetleri
  • Çimento değerlendirme kaydı, sondaj kaplama çap değerlendirmesi, sondaj kaplama kalınlığı kontrolleri, korozyon değerlendirmesi, sızıntı tespiti vb. petrol kuyusu bütünlük hizmetleri
  • Ücretsiz point/backup hizmetleri, boru ve boru kılıfı kesiciler, boru deliciler, bölücüler vb. boru kurtarma hizmetleri (patlayıcı, termal ve kimyasal)
  • Tıkaç, ambalaj makinesi/dolgu maddesi/çimento tutucular, dolgu maddesi atık boşaltım kapları vb. dahil inşa, bütünlük ve terk etme hizmetleri
  • Yüksek sıcaklık ve basınç kaydetme araçları, yorum ve analiz, kuyu dibi numune alma ve darbe nöron araştırmaları ile hizmet sırasında okuma veya hafıza modunda üretim kaydı.
  • Kuyu dibi video kaydı

Çelik halatlarımız uzak ve sert ortam koşullarında kullanılabilir. Ekipmanları ulaştırma ve lojistik koşullarına uygun olacak şekle getiririz.

Gerekli çalışmaları standart kaplanmış borulu kuyu açma yazılımı ile yürütebilen nitelikli uzmanlarımız, gerektiğinde tutulan kayıtları da yorumlayabilecek yeterliliğe sahiptir. Bu sayede, aldığınız verileri en efektif şekilde kullanabilmeniz sağlanır.

Hem kendi hizmetlerimizi hem de üçüncü taraflarca sağlanan hizmetleri sunuyoruz. Ekipman sağlayıcılarından oluşan geniş ağımız sayesinde projenize en uygun araçları sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Petrol ve gaz hizmetlerinde rakipsiz deneyim

Dünyanın lider test, gözetim, denetim ve belgelendirme şirketi olarak petrol ve gaz sektörlerinde kapsamlı deneyime sahibiz. Upstream ve downstream hizmetleri konusunda sizleri destekleyebilecek kaynaklara ve deneyimli uzman bir ekibe sahibiz.

Elektrikli çelik halatlı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün iletişime geçin.