Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin kaplanmış sondaj kuyusu hizmetleri: İlk delme işleminden kuyuyu terk ettiğiniz ana kadar kuyunuzdan daha fazla verim alabilmenizi sağlar.

Açılan her kuyu, kullanım ömrü boyunca verimli olarak işleyebilmesi için düzenli olarak bakım görmeli ve izlenmelidir. Kaplanmış sondaj kuyusu hizmetlerimiz, gerekli bakım çalışmalarını yapabilmenizi ve kritik kararlarda önem taşıyan bilgilere erişebilmenizi sağlar.

Sunduğumuz bağımsız taşıma çelik halatı hizmetleri pratik, ekonomik ve esnektir. Bu hizmetlerimizi, kuyunuzun inşa, üretim ve devre dışı bırakma aşamalarının tümünü kapsayacak şekilde vermekteyiz.

Petrol kuyusu bütünlük işlemlerinde gerekli mekanik kaygan halatlı hizmetlerimizin yanı sıra elektrikli çelik halatlı hizmetler de sunuyoruz. İleri teknolojilerden faydalanarak verdiğimiz bu hizmetler, veri toplama ve diğer gerekli işlemlerde size destek olur. Tek amaçlı klasik sistemlere ek olarak, daha esnek çalışabilmenizi ve karbon ayak izinizi azaltabilmenizi sağlayan modüler ve çift amaçlı kaygan halatlı/elektrikli çelik halatlı sistemler de sunuyoruz.

Uzak ve sert koşulları olan ortamlarda sahip olduğumuz kapsamlı deneyim ve geniş tedarikçi ağımız sayesinde, ekipmanlarımızı özel koşullarınıza uygun şekle getirebilir ve size en etkili çözümü sağlayabiliriz. Projenize ve tercihlerinize en uygun çözümü sunabilmek için hem kendi hizmetlerimizi hem de üçüncü taraflarca sağlanan hizmetleri sunuyoruz.

Kaplanmış sondaj kuyusu alanında 20 yılı aşkın deneyimimizle Avustralya ve Asya Pasifik petrol ve gaz sektörlerine verdiğimiz hizmetlerimizi günümüzde 7 ülkeye taşımış bulunuyoruz. Kuyunuzun inşasında, bütünlüğünde, üretiminde, müdahale işlemlerinde ve devre dışı bırakılmasında size destek olabiliriz.

Petrol ve gaz hizmetlerinde uluslararası bir lider olarak, kuyunuzun mümkün olduğunca verimli işleyebilmesi için gerekli kaynaklara ve deneyime sahibiz.

Kaplanmış sondaj kuyusu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün iletişime geçin.