Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS atık muhafaza yönetimi atıklarınızın analiz edilip ugun bir şekilde depolanmasına yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinmek için atık muhafaza uzmanlarımızla iletişime geçin.

Atıklarınız iyileştirilmeden ve imha edilmeden bileşenlerine uygun bir şekilde depolanmalıdır. Atık muhafaza ekibimiz tüm sanayi kollarında ürününüze göre bir depolama çözümü hazırlama tecrübesine sahiptir. Tüm çevresel standartlar ve yönergelerin en güncel hali hakkında bilgi sahibiyiz. Atık muhafaza servis yönetim ve idare biriminin işlerinizi yürüttüğüne güvenerek siz diğer işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Çevre merkezlerimiz depolama kapasitesine ve tehlikeli atık depolama lisansına sahiptir. Atıklarınızın içeriğini kontrol ediyoruz ve nakliye, muamele ve geri dönüşüm ya da güvenli atım işlemlerinden önce paketliyor ve depoluyoruz. Nihai arıtma tesisleri atıklarınızın bileşenlerine göre seçilmektedir. Kayıt yönetimi sistemi hatasız raporlama için çevrimiçi ürün güvenlik veri sayfalarını (MSDS) kullanmaktadır ve çalışmalarınızın çevre sağlığı ve güvenliği düzenlemelerine uygun olduğunu kanıtlar.

Tüm çalışmalarımız ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Sanayi kolunuzun yasal gerekliliklere uygun olmasını sağlıyoruz. Ayrıca atıklarınızın kontrol edildiğini ve çevreye zarar vermeyecek bir şekilde depolandığını gösteren sertifikalar da veriyoruz. Bu sayede atıklar daha hızlı bir şekilde yeniden kazandırılabilir veya etkin bir şekilde bertaraf edilebilir.

Atık muhafaza ihtiyacınızı karşılayacak güvenli bir çözüm için çevre ekibimizi hemen arayın.