Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel güvenlik ekibi, gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirmeniz ve büyük kaza riskini minimize etmeniz için çevresel güvenlik araştırmaları yapabilir. Uzman ekibimizi hemen arayın.

Büyük kaza tehlikesi altında bulunan tesislerde idari makamlarca talep edilen çevre güvenliği araştırmaları gerçekleştirebiliriz. Size gerekli mevzuatlara uymanız konusunda yardım edebiliriz ya da kendi tasarladığınız sistemi, sizin düşüncelerinizdeki gibi uygulamak için birlikte çalışabiliriz. İşyerinizin yasalara uygun, insanları ve çevreyi koruyan bir şekilde faaliyet gösterdiğinden emin olacaksınız.

Başarılı işletmeler tesislerine ve çevre güvenlik yönetimlerine öngörülü olarak yaklaşırlar. Hiçkimse çevresel zararların oluşumunu önlemenin, zarar oluştuktan sonra ortaya çıkan yaptırımlarından daha az masrafa neden olduğu gerçeğini inkar edemez. Devamla, faaliyetleri potensiyal çevresel ve güvenlik tehlikeleri arz eden tesisiler farklı güvenlik raporları ve risk belirlemesi gerçekleştirmekle yükümlüdür.

Güvenlik araştırmaları ve tüm sanayi sektörlerinde işyeri senaryoları incelemesi konularında yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Kayıtlı iş güvenliği uzmanlarından oluşan ekiplerimiz tesisinizi analiz eder ve işinize uygun bir güvenlik planı geliştirir.

Değerlendirmelerimiz fabrika ve ekipmanınız hakkında tam bir genel görünüş ortaya koyar. Binanızın mimarisine, mühendisliğine, teknik ofislere ve idari sistemlerine bakıyoruz. Farklı firmalara kiralanmış tesislerde çalışabiliriz ve sigortalarınız, iş sağlığı ve güvenliği komitesi, muayene kuruluşunu araştırmalarımıza dahil edebiliriz.

Risk belirleme ve acil durum planlama işlemleri ulusal ve uluslararası yasalara uygunluğunuzu destekleyecek tüm güvenlik araştırmaları rapolar ile desteklenir. Ekip seminerlerinde de size yardımcı olabiliriz, güvenlik tatbikatları ve prosedürlerinizi değerlendirebiliriz. Tesisinizi düzenlemenize yardımcı olmak için nicel risk belirlemesi de gerçekleştiriyoruz.

Çevre güvenliği değerlendirmelerine tam uygun olduğunuz konusunda emin değilseniz kendi başınıza ilk değerlendirmeyi yapabileceğiniz bir dizi kullanımı ücretsiz çevrimiçi aracı kullanımınıza sunuyoruz:

  • Güvenlik verileri dokümanı hizmetleri değerlendirme aracı
  • Rüzgar türbini güvenlik testi
  • Büyük kaza zararı ve tehlikeli maddeler yasalarının sizi kapsayıp kapsamadığını kontrol edilmesi

Çalışanlarınızı, tesisiniz ve çevreyi koruyun. Hemen bugün bizi arayın ve çevre güvenlik araştırması için randevu alın.