Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir tesis yöneticisi olarak, altyapı ve bina ihtiyaçlarınızın her gün değiştiğini bilin. Yalnızca yeni mevzuat şartlarını takip etmeniz değil, yeni teknolojik gelişmelerden de faydalanın.

Bu değişim hızını nasıl takip edersiniz?

SGS ve küresel çevre uzmanlarımızla işbirliği yaparak, altyapı ve bina hizmetlerinizin kontrolünün sizde olacağından emin olabilirsiniz. Çevre sicilinizi iyileştirmenize ve yapımdan ve hizmet alımından tesisin hizmete sokulmasına kapatılmasına dek faaliyetlerinizin her safhasında sürdürülebilir en iyi iş yapma usullerine yönelik taahhüdüzü göstermenize yardımcı olabiliriz.

Geniş uzman ağı yelpazemiz, asbest, jeoteknik parametreler ve kontamine olmuş arazi araştırmaları dahil çeşitli kritik konular için testler ve analizler sunabilir. Ayrıca, heyecan verici yeşil bina yetenekleri ve enerji verimliliği çözümleri alanlarında yenilik yapmanıza yardımcı olacak uzman tavsiyesi de sağlarız.

Bizimle çalışarak, derin bir deneyim havuzuna erişim sahibi olursunuz ve süreçlerinizi ve faaliyetlerinizi olabildiğince yeşil ve sürdürülebilir kılma konusunda doğru rotaya olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.