Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Müşteriler, tüketiciler ve hissedarlar, gittikçe artan ölçüde, çevreye karşı sorumlu ürünler ve hizmetler talep etmektedir. Sizden çevre standartlarına uymanızı ve firmanızın gündelik operasyonlarında çevreye bağlılığınızı göstermenizi beklerler. Müşteriler giderek artan ölçüde, bu kararlılığın kanıtını istemektedir ve aşağıdaki BS 8555 esası eko -etiğe olan bağlılığınızı göstermek için bir fırsattır.

BS 8555 kuruluşların genel bir çevre yönetim sistemi uygulama maliyetlerini yayması için etkili bir yol sağlar. Daha fazla yasal uygunluğa ek olarak, müşterilerimizin çoğu çevreye duyarlı olduğunuzu bilmesi personelin moralinin düzeldiğini bildirmektedir. Bir SGS çevre yönetim sistemi (EMS) tetkiki ISO 14001 ve/veya EMAS belgelendirmesi edinme yolunda ilerlemenizin ve başarılarınızın görülmesini ve bağımsız tasdikini sağlar.

SGS'nin nitelikli baş tetkikçileri küresel ekibi çevresel hedeflerinizi yerine getirmenize yardımcı olan en anlamlı ve profesyonel EMS uygulama kılavuzlarını sağlamak için çevresel, teknik ve düzenleyici bir bilgiye sahiptir.

BS 8555'in altı kilit evresi vardır ve her biri çeşitli kilit temel aşamalara ayrılmıştır. BS8555 belgelendirmesi seçerseniz, kuruluşunuz aşamaların her biri için belirlenen kriterlere ulaşma yolunda çalışır ve bunlar da her evrede denetime temel oluşturur. Altı evrenin sırayla tamamlanmış olması gerekmekle birlikte, değerlendirme herhangi bir anda bir tek veya birkaç evreye göre olabilir. Altıncı evrenin tamamlanması tanınan bir çevre standarda göre tescile götürür (ISO 14001 ve/veya EMAS). BS8555'in altı evresi şunları içerir:

  1. Bir temel çizgisi oluşturma
  2. Yasal ve diğer gereklere uygunluğu belirleme ve sağlama
  3. Amaçlar, hedefler ve programlar geliştirme
  4. EMS uygulanması ve işletimi
  5. Kontrol, tetkik ve yönetim gözden geçirmeleri
  6. Çevresel Yönetim Sistemi beyanı

Yüksek nitelikli SGS tetkikçileri tetkikleri basit bir kontrol listesi doldurma ve belge sistemlerinin kontrolüne dönüştürmezler. Onlar dünya çapında tanınan 'SGS yöntemiyl' eğitilmiştir , her zaman objektif ve etik olur ve sizi dinlerler. SGS ile BS8555 uygulayarak ile çevre üzerindeki olumsuz etkilerinizi nasıl azaltabileceğinizi öğrenmek için bize ulaşın .