Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Enerji performansınızı müşterilerinizin beklentileri üzerinde geliştirmek ve maliyetlerinizi düşürmek için ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri standardı ile uygunluk sağlayın.

Etkili enerji yönetimi sistemleri (EnMS), enerji performansınızı geliştirecek süreçleri oluşturmanızda şirketinize destek olur. Standardı uygulamanız, enerji maliyetlerinizi düşürmenin yanı sıra sera gazı (GHG) emisyonunuzu ve çevreye olan diğer etkilerinizi azaltır. ISO 50001 standardı, enerji tedariğine, kullanımına ve tüketimine yönelik olarak sanayi, ticari ve kurumsal organizasyonlara uluslararası bir çerçeve sağlamaktadır.

ISO 50001 standardı ile uyumlu olan, sürdürülebilir bir enerji yönetimi sistemi uygulayın ve şirketinizin enerji performansını sürekli geliştirme yönündeki bağlılığınızı kanıtlayın.

SGS ve enerji yönetimi uzmanlarından oluşan uluslararası ağı, ISO 50001 belgesini alma sürecinizde seminer, Gap Analizi ve belgelendirme tetkiki hizmetleri ile şirketinize destek olabilir.

Enerji verimliliğine bağlılığınızı göstererek rakipleriniz karşısında fark yaratmak için, SGS’nin bağımsız değerlendirme ve tetkiklerinden faydalanarak ISO 50001 belgenizi alın.