Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Çoğu işletme belirli bir noktada, işleri ile ilgili günlük faaliyetlerini aksatan veya tehdit eden bir olaya tepki vermek zorunda kalacaktır.

ISO 22301 Belgelendirmesi, tüm işletmelerin bu olayı yönetme şeklini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Herhangi bir aksaklık karşısında etkin bir şekilde tepki vermenize olanak tanıyan planlı, etkin bir iş sürekliliği yönetim (BCM) sisteminin mevcut olmasını sağlar. SGS’nin belgelendirmedeki uzmanlığı, tüm BCM belgelendirme gereksinimleriniz  için bizi ideal bir ortak haline getirmektedir.

BCM programının tamamı iş süreklilik planınız ile seminer, alıştırmalar ve düzenli incelemeler gibi faaliyetler aracılığıyla yönetilmelidir. İşletmeniz henüz herhangi ciddi bir olayla karşılaşmamış olsa dahi ISO 22301 temelinde bir BCM sistemi kurmak anahtar iş süreçlerini ve herhangi bir tehditten doğabilecek etkiyi tanımlamaya yardımcı olur.

BCM’niz, ISO 22301’in ayrılmaz bir parçası olan İş Etki Analizi'ni de (BIA) içermelidir. Bir BIA, anahtar ürün ve hizmetlerinizi destekleyen önemli faaliyetleri, bağımlılıkları, kaynakları ve bunlara  yönelik hataların işletmeniz üzerindeki etkisini belirlemenize yardımcı olur.

SGS tarafından yürütülen bir ISO 22301 Belgelendirme tetkikinin sonuçlarını uygulamak, işletmenizin dirençliliğini ve kalkınmasını arttıracak ve müşterilerle, sigortacılarla ve paydaşlarla olan risk profilinizi geliştirecektir.

Başarılı bir belgelendirmede size kılavuzluk etmek için, her tür işletmenin gereksinimlerini karşılayacak çeşitlilikte seminerler sunuyoruz.

SGS tarafından yürütülecek olan ISO 22301 Belgelendirme tetkiki ile işletmenizi rekabette en ön sıraya taşıyın.