Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kuruluşlar genellikle faaliyetlerinin etkinliğini arttırmak için uğraşırlar. Aynı zamanda tüketiciler en yüksek ve tutarlı kalitede hizmet beklerler.

Pek çok kuruluş, tutarlı teslim sağlamak için gerekli sistemlerin eksikliğinden dolayı kendi değerlerini koruyamamaktadır ya da sürdürememektedir. Özel ya da 2. Taraf Tetkik Çözümleri ile SGS, kuruluşunuzun ve ortaklarının devamlı olarak en yüksek kalite standartlarını uygulamalarını sağlamalarına yardımcı olacak araçlar sunar. Ürün ve hizmetlerinizin dağıtımını, marka imajınızı geliştirebilir ve rekabet üstünlüğü sağlayabilirsiniz.

Bağlılığınızı müşterilerinize gösterin

Özelleştirilmiş Tetkik Çözümlerimiz/2. taraf tetkiklerimiz, işletme stratejinizde tanımlanan performans kriterlerini sunmanıza ve görüntülemenize imkan verir. Bu, markanızın itibarını korumasına ve iç maliyet denetimi dahil olmak üzere devamlı gelişim için kuruluşunuzun potansiyelini arttırmasına yardımcı olur. SGS, kuruluşunuzun ve ortaklarının ulaştığı performans düzeyini onaylar ve sonuç odaklı performans yönetimi için güçlü bir yapı tanımlamanıza yardımcı olur.

Tedarikçi değerlendirmeleri

Tedarikçilerinizin taleplerinize olan bağlılığını gözlemleyerek, ürünlerinizin kalite standartlarınızı ve kalite gereksinimlerinizi karşılamasına, tedarik zinciri boyunca marka değerinizin ve şirket değerlerinizin korunmasına yardımcı oluyoruz.

Uygulama Esasınıza İlişkin Tetkik

Ağınızın uygulama esasınızda tanımladığınız değerlere ve prosedürlere bağımlılığını gözlemleyerek, markanızın korunmasına ve kuruluş ağınızdaki uygulamaların devamlılığının sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Büyük ölçekli, karmaşık uluslararası projelerin başarıyla üstlenilmesi ve yürütülmesi konusunda deneyime sahibiz. Dünya üzerinde her bir bölgede varlık göstererek, çalışanlarımız yerel piyasa ile aynı dili konuşur, yerel piyasanın kültürünü anlar ve tutarlı, güvenilir ve etkin bir anlayışla faaliyet gösterir.

SGS'den özelleştirilmiş tetkik çözümleri ile markanızı koruyun ve etkinliğinizi arttırın.