Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den FSC orman yönetim belgelendirme hizmetleri ile küresel kereste pazarlarında rekabet avantajı elde edin.

SGS'den bir Orman İdare Konseyi (FSC™) akredite Orman Yönetimi belgelendirmesi alıcılara kerestenin doğru ekonomik, sosyal ve çevresel standartlara uygun olarak yönetildiği değerlendirilmiş ve belgelenmiş bir ormandan geldiği konusunda güvence sağlar. Orman yönetim belgelendirmesi orman yönetimi uygulamalarınızın FSC'nin uluslararası kabul görmüş standartlarına uygun olduğuna dair güvence veren bağımsız bir değerlendirmedir.

Orman yönetimi belgelendirme hizmetlerimiz kuruluşları FSC Orman Yönetimi İlkeleri ve Kriterlerine göre tetkik eden, denetleyen ve belgelendiren, FSC tarafından akredite edilmiş bir belgelendirme kuruluşu olan SGS tarafından yürütülür. Orman yönetiminiz FSC orman yönetim standardı gereksinimlerine göre değerlendirilecektir.

FSC ayrıca, kendi ilke ve kriterlerine göre belgelendirme yetkisi olan orman sertifikalandırma kuruluşlarını da değerlendirir, akredite eder ve izler. SGS programı FSC akreditasyonuna sahiptir.

Tomruklardan keresteye, mobilyaya veya kağıt hamurundan kağıda ve basılı ürünlere, malzemelerinizin tam olarak nereden geldiğini bilmek gittikçe daha önemli hale gelmektedir. SGS'den Orman ürünleri koruma ve gözetim zinciri (CoC) belgelendirmesi dünyanın her yerinde herkesin ahşap ürünlerinizin kökenini ve üretildiği süreçleri hızlı bir şekilde belirleyebilmesi anlamına gelir. Hem nihai tüketiciler ve hem de müşteriler tarafından giderek daha çok aranan bir garantidir.

Orman yönetiminiz ve orman ürünleri belgelendirmeniz için SGS ile ortaklık daha iyi uygulanan süreçler, becerileri giderek daha çok artan yetenekler, tutarlı ve uyumlu tedarik zincirleri ve karlı bir rekabet avantajı sağlayan daha sürdürülebilir müşteri ilişkileri sağlar.
Büyük araziler için, büyük ölçekli, karmaşık uluslararası projeleri başarıyla üstlenme ve yürütme geçmişimiz vardır. Dünyada her bölgede bir varlığımızla, çalışanlarımız yerel pazarın dilini konuşur ve kültürünü anlarlar.

SGS'den bağımsız ormancılık uygulamaları değerlendirmesi, FSC Orman Yönetimi belgelendirmesi ile orman ve kerestenize değer katın.