Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kuruluşlar karbon emisyonlarını azaltmaya çalıştıklarından iklim değişimi ve sürdürülebilirlik meseleleri stratejik planlamada ön plandadır.

Dünyanın lider denetim kuruluşu olarak, SGS, kuruluşları çevresel uyumda ve karbon emisyonunu raporlama yükümlülüğünü yerine getirme konularında destekler.

Uzman iklim değişimi hizmet ekibimiz her sanayi sektöründe tecrübe sahibidir ve dünyanın her bölgesinde bulunmaktadır. Küçük şirketlerden en büyük uluslararası kurumlara kadar çok sayıda farklı işletme ile çalıyor, belgeleme ve doğrulama hizmetlerimiz aracılığıyla dengeleme hedeflerinizi onaylamanıza imkan veren hızlı test sonuçları verebilmek için tüm gün boyunca laboratuar hizmeti sunuyoruz.

Temel uyumluluğun ötesine gitmeyi isteyenler için değerlendirmelerimiz emisyonlarınızı azaltmak, eşsiz rekabet üstünlüğü yaratmak için plan geliştirmenize yardımcı olur.

İklim değişimiyle başa çıkmak ve karbon ayakizi değerinizi düşürmek artık stratejik planlamanın önemli bir parçasıdır. Uluslararası uzmanlığımız, bizi karbon ayakizi değerlendirmede, ölçmede ve değerini düşürmede size yardım edecek mükemmel bir ortak yapar. Daha fazla bilgi için güvenilir ekiplerimizi hemen arayın.