Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Etkin veri depolama, keşiften üretime kadar bir projenin tüm aşamalarında hayati öneme sahiptir.

Arazi sahipleri, keşif şirketleri, madencilik şirketleri, finansman kuruluşları ve mühendislik firmaları bir proje süresince toplanan tüm verileri paylaşabilme imkanına sahip olmalıdır.

Örnek veriler bir keşif projesinin temelini oluştururken, veri depolama keşif projesi yönetiminin önemli bir bileşenidir. Bir projede toplanan veriler arasında, keşif projelerinde, sondaj programlarında ve koşula bağlı simülasyon aşamalarında elde edilen jeolojik, metalürjik, çevre ve diğer jeostatik veriler bulunabilir.

SGS veri depolama hizmeti, numune alma ve analitik verileriniz güvenli bir ortam sunar, şeffaf bir denetim yapılmasını mümkün kılar. Verilerinizin güvenliği ve gizliliği son derece önemlidir, ama aynı zamanda proje yüklenicileriniz analiz, simülasyon, raporlama ve diğer amaçlara yönelik olarak bu verilere erişme ihtiyacı duyar.

SGS, keşif projelerindeki verilerin güvenli fakat aynı zamanda şeffaf olması konusunda endüstri standartlarını belirlemiştir. Numune lokasyonlarınız, test sonuçlarınız ve raporlarınız hakkındaki veriler, bir SGS sunucusundaki kontrollü bir ortamda saklanır. Bu veriler istenilen anda denetlenebilir. Verilerinizi SGS'ye emanet ettiğiniz takdirde şunlardan emin olabilirsiniz:

  • Bilgilerinizin gizliliğinden
  • Verilerinizin güven altında olduğundan ve kaybolmayacağından
  • Tüm verilerinizi dilediğiniz gibi kontrol edebileceğinizden
  • Tüm verilerinizi eksiksiz şekilde denetimlere hazır tutabileceğinizden
  • Verilerinize erişim hakkı olan kişiler verileri kolayca bulup kullanabilir
  • Veriler kolayca anlaşılabilir, etkin bir şekilde analiz edilebilir ve sadeleştirilebilir.
  • Veriler asla tahrif edilemez veya değiştirilemez

Değerli verilerinizi, güvenli ve şeffaf veri depolamada uzman SGS'de muhafaza ederek yatırımınızı güven altına alın.