Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

TickIT şeması, yazılım üreticileri ve hizmet sağlayıcılar için bir ISO 9000 yönetim sistem belgelendirmesidir. Başlıca işletme faaliyetinin yazılım ürünlerinin gelişimi ve dağıtımı, veri merkezlerinin işlemleri veya bilgi servis koşulları olduğu kuruluşlara doğru yönelmiştir. Şema tasarım, geliştirme ve yazılım geliştirme süresi boyunca destek için en iyi uygulamalar sağlar. SGS, TickIT dahil, yazılım kalite güvence belgelendirmesinde güvenilir bir liderdir.

TickIT yönetim sistemi, yazılım geliştirmesini en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlar ve arızaları, geç teslimatları ve beklenmedik yüksek bakım maliyetlerini azaltarak işlemleri destekler. Bağımsız, üçüncü taraf SGS Tick IT tetkikçileri, yüksek kalitede yazılım ürünü sunmaya olan bağlılığınızı gösterirken, işlemlerinizi sürekli geliştirmenin pratik yollarını sunarlar.

SGS, üçüncü taraf tetkik ve belgelendirme hizmetlerinde güvenilir bir liderdir. Yazılım ürünleri ve hizmetlerinin bir tedarikçisi veya sağlayıcısı olarak, kalite yönetim sistemlerinizi TickIT gerekliliklerine göre belgelendirmek size aşağıdakileri yapma imkanı verir:

  • Sistem arızaları ve aksama süresi riskini azaltma
  • Ürün / hizmetler etkinliğini artırma
  • Ürün ömrünün her aşamasında müşteri ihtiyaçlarını anlama 
  • Gelişmiş ürün kalitesi ve yinelenebilirlikle sonuçlanan sürekli gelişim sağlama 
  • Şemayı, maliyeti ve test hususlarını kontrol etmek için bir çerçeve geliştirme

TickIT tetkiğiniz, TickIT Tetkikçileri veya Baş TickIT Tetkikçileri olarak eğitilmiş ve kaydolmuş SGS yazılım uzmanlarından oluşan bir takım tarafından yürütülür. Yazılım geliştirme endüstrisindeki ispatlanmış uzmanlıkları, işletmenizi anladıklarını ve size mümkün olan en etkili ve profesyonel hizmeti sunduklarını garanti eder. Tetkik tamamlandığında, işlemlerinizin ve değişikliklerin artan müşteri memnuniyeti ve gelişmiş sonuçlara yol açacağı alanların güçlü yönlerinin net bir görüntüsünü elde edeceksiniz.

Tick IT belgelendirmeleriniz için SGS ile ortak olduğunuzda, tetkik ve belgelendirmede saygın bir global lider deneyiminden yararlanırsınız. TickIT belgelendirme süreci hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibat kurun.