Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Şirketinizin tedarik zincirindeki mallarının güvenliğini sağlamak için, TAPA Tesisi Güvenlik Gereksinimlerini uygulayın.

İlaç, giysi, tütün, perakende mallar ve yükske teknoloji ekipmanı gibi yüksek değerli malları depolarda ve dağıtım merkezlerinde saklayan işletmeler bu depoları ve nakliye sağlayıcılarının depolarını korumak için bu standardı uygulamalıdır:

SGS, Tesis Güvenlik Gereksinimlerine karşı onaylı değerlendirmeler yapmak üzere dünya çapında Taşınan Varlık Koruma Birliği (TAPA) tarafından onaylanmıştır. TAPA belgelendirme değerledirmemiz, erişim kontrolü, personel denetimleri, çevre güvenliği, izinsiz ghiriş güvenlik cihazları, izleme sistemleri, yüksek değerli saklama alanları ve transit gecikmeleri dahil, işinizdeki öğelerin bir tetkikini içerir Tetkik süreci depolarınız, dağıtım merkezleriniz ve birleştirme tesislerinizde dikkat edilmesi gereken hususları da araştırır ve aynı zamanda sürücüler için asgari güvenlik önlemlerini belirtmenize yardımcı olur.

Tedarik zinciri yönetiminizde bir anahtar bağlantı olarak, TAPA'dan bir lojistik belgelendirmesi güvenliği arttırma ve iyileştirme ve aynı zamanda müşterilerinizin gereksinimlerini karşılama kararlılığınızı gösterecektir.

Dünyanın lider denetim ve belgelendirme kurumu olarak, şunlar dahil tüm global ve bölgesek güvenlik gereksinimlerine göre tetkikler yapıyoruz:

  • ISO 28000 (aynı zamanda belgelendirilebilir)
  • TAPA TSR ve 
  • CTPAT

Tesis Güvenlik Gereksinimleri ve TAPA sertifikası almak için SGS ile ortaklık yapmak, daha iyi performans gösteren süreçlere, daha uzman personele ve daha sürdürülebilir müşteri ilişkilerine yol açmakta ve böylece karlı rekabet avantajı sağlamaktadır. Nakliye ve tedarik zinciri güvenliği alanında pazar lideriyiz.

Tesis Güvenliği Gerekliliklerine karşı SGS'den TAPA sertifikasyon denetimi ile tedarik zinciri güvenliğini arttırın.