Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kurumunuzun, tedarik zincirlerinizin ve bilgilerinizin güvenliğini yönetmek, süreklilik ve güvenlik açısından azami önem taşımaktadır.

Etkin güvenlik yönetimi kalitenin, güvenliğin, ürün veya hizmet bütünlüğünün, ISO 27001 ve ISO 28000 gibi standartlara uyularak korunmasını sağlar.

Tedarik zinciri güvenliği yalnızca güvenli geçiş ve tehlikelerden kaçınmaya bağlı olmamakla birlikte aynı zamanda ürünlere dokunulmamasına ve ürünlerin güvende tutulmalarına yönelik güvence sunar. Taşınan Varlıkların Koruması Derneği (TAPA) ve Terörizme Karşı Gümrük Ticaret İşbirliği (CTPAT) gibi programları kullanarak, imalatçıları, yük taşıyıcılarını, kanun otoritelerini ve diğer paydaşları, uluslar arası tedarik zincirlerinde ürünlerinizin bütünlüğünü korumak ve kaybı azaltmak amacıyla bir araya getirebilirsiniz.

Güvenlik yönetimi uzmanlarımız, riskleri ve suça ilişkin sebepleri belirlemenize yardımcı olacaklar ve gerçek anlamda işleyen önleme ve güvenlik girişimlerini tasarlama konusunda sizinle birlikte çalışacaklardır. SGS semineri, değerlendirmeleri, tetkikleri ve belgelendirmesi ile faaliyetlerinizin ve varlıklarınızın güvende olduğu yönünde ihtiyacınız olan güvenceye sahip olursunuz. Küresel yapımız, dünyanın neresinde olursanız olun size yardımcı olabileceğimizi ve uzmanlığımızın tüm endüstri ve sektörlere uzandığını gösterir. Güvenlik yönetimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle irtibat kurun.