Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Verimliliği artırmak ve çevreye ve yerel ekosisteme verdiğiniz zararı azaltmak için SGS ekosistem ve biyotop risk belirlemesi hizmeti sunmaktadır. Arazinize uygun bir hareket planı oluşturmak için uzman ekibimizi hemen arayın.

Biyo yakıt üretimi bazı çevresel yararlar sağlamakla beraber sürdürülebilirlik açısından bazı zorluklara neden olabilir. Biyo yakıtlar karbon dioksit ve sülfür dioksit salınımını azaltır. Ancak yeni ekim alanlarının oluşturulması yerel ekosisteme olumsuz etkilerde bulunabilir. Mevcut üretim süreçlerinde ve altyapılarda ekinlerin başarılı bir şekilde büyümeleri için bazı iyileştirmelerin yapılması gerekebilir. Ekinlerin de etkin bir şekilde büyüyebilmeleri için sürdürülebilir olması gerekmektedir.

Ekolojik risk belirlemesi hizmetimiz, bu önemli konuları dikkate alır ve araziniz etrafındaki hassas ekosistemi korumaya yoğunlaşır. Değiştirilmek istenilen arazinin araştırılması (yeni tohum ve ekinler, kimyasallar ve gübreler) ve bilgisayar destekli haritalanması ile yerel ekosisteme olası etkileri belirleyebiliriz.

Yeraltı su kaynaklarına ve insan sağlığına olası etkilerini de inceliyoruz.

Yapılacak olan bir risk belirlemesi deneyimli ekiplerimize hem arazinizin başarılı olması hem de yasal düzenlemeleri yerine getirmeniz için atmanız gereken düzeltici adımları göz önünde bulundurma olanağı sağlar. Projeniz başlamadan önce kapsamlı çözümleri incelemek için bizi hemen arayın.