Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

ServiCert ürün veya hizmetlerinizde performans standartlarını güçlendirmenize, marka değerinizi korumanıza ve hizmet ağınız boyunca değer katmanıza yardım eder.

Tutarlılık ve kalite markanızı tanımlar. SGS ile hizmet sunum sürecinizin bağımsız bir değerlendirmesini uygulamak standartları izlemek ve kuruluşunuzun performanını iyileştirmek için bir fırsattır.

ServiCert™ programı şu öğelerden oluşur:

  • Hizmet sunumu ve müşteri gereksinimleri arasındaki bağlantı hakkında seminer
  • Müşteri gereksinimlerini toplama ve hizmet sunum ölçütleri oluşturma hakkında seminerler
  • Müşteri tarafından ölçütlerin geliştirilmesi ve bu ölçütlerin SGS tarafından doğrulanması
  • Hizmet sunum ölçütlerine uygunluğun SGS tarafından tetkiki (sistem tetkikleri, gizli müşteri hizmeti, gözlem, mülakat, belge incelemesi vb. yoluyla)
  • Raporlama (uygunsuzluklar, iyileştirme fırsatları vb.) ve bir ServiCert Belgesinin verilmesi

Kuruluşunuz iş stratejilerinize uygun kritik hizmet performans ölçütlerini tanımlamak, uygulamak ve izlemek için ServiCert yöntemini kullanabilir. Tetkiklerimiz kuruluşunuzun gerçekleştirdiği performans düzeylerini teyit eder.

Kuruluşunuz zaten ISO 9001 belgelendirmesi aldıysa, ServiCert sonuçlara yönelik yönetim için güçlü bir çerçeve tanımlayarak, yapmış olduğunuz işi geliştirmeye yardımcı olabilir.

SGS'den bağımsız hizmet belgesi ServiCert ile müşteri beklentilerini karşılayın ve kuruluşunuzun performansını iyileştirin.