Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Müşteri sadakatinin korunması açısından, endüstri veya sektörünüz ne olursa olsun hizmet ve ürünlerinizin kaliteli olmasını sağlamak oldukça önemlidir.

Buna ek olarak, kurumunuzun, pazar payını korumak amacıyla, kalite hizmetlerini ve ürünlerini güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde sunabilmesi gerekmektedir. Biz, SGS’de, kalite yönetiminin uygulama, koruma ve geliştirme içeren kesintisiz bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Sektörünüz veya endüstriniz ne olursa olsun, ticari faaliyetiniz, sizi uluslararası standartlara uygun hale getiren bir kalite yönetim sisteminden yararlanacaktır.

Faaliyetlerinizi geliştirmek ve tüm ürünlerin ve hizmetlerin akışını en iyi hale getirmek amacıyla ISO 9001 gibi yönetim sistemlerine yönelik tetkik, belgelendirme ve seminer hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerle beraber Lean tekniklerinin uygulanmasına ilişkin seminerler sunmaktayız.

Yüksek ölçüde beceri ve deneyime sahip dünya çapında en geniş tetkikçi ve uzman ağına sahibiz.   Kalite yönetim sistemlerinize ilişkin net bir değerlendirme sunarak sizin ve çalışanlarınızın sürekli olarak kalite ve performansı geliştirmesini sağlayabiliriz.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.