Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’den ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemleri denetçi/baş denetçi semineri: Kalite yönetim sistemlerini denetleyebilmeniz için gerekli olan becerileri geliştirin.

Bu seminer, katılımcıları birinci, ikinci ve üçüncü taraf ISO 9001 kalite yönetim sistemi denetimlerini ISO 19011 ve ISO/IEC 17021 ile uyumlu bir şekilde yapabilmeleri için gerekli bilgi ve beceriler ile donatır.

Neler öğreneceksiniz?

ISO 9001: 2015 baş denetçi seminerini tamamladıktan sonra bilgi sahibi olacaklarınız:

  • Kalite yönetim sitemlerinin amacı ve işletmelere sağladığı avantajlar, kalite yönetim sistemi standartları, yönetim sistemi denetimleri ve üçüncü taraf belgelendirme
  • Uyumluluk sağlamak amacıyla (veya başka bir neden ile) ISO 19011 ve ISO/IEC 17021 ile uyumlu bir şekilde yapılan ISO 9001 kalite yönetim sistemi denetimlerinin planlanmasında, uygulanmasına, raporlamasında ve takibinde tetkikçinin üstlendiği rol ve sorumluluklar

Temel bilgi

Bu seminerin katılımcılarından aşağıdaki konularda bilgi sahibi olmaları beklenir:

  • Yönetim sistemleri (yönetim sistemlerinin temel ögeleri dahil), üst yönetimin sorumlulukları ve PUKÖ (Planla, Uygula, Kontrol et, Önlem al) döngüsü
  • Bir kalite yönetim sisteminin temelinde yatan kavramlar ve ISO 9000’in yedi kalite yönetim prensibi
  • ISO 9001’in gereksinimleri ve sıkça kullanılan kalite yönetim terminolojisi ve terimlerin tanımları

Seminer hakkında bilgi

  • Karma Seminer: Üç gün yüz-yüze ve dört e-öğrenim modül
  • Sınıf düzeni: Beş gün

Bu seminer, lokasyona bağlı olarak SGS Onaylı veya CQI / IRCA sertifikalı (seminer sertifika numarası 17977-PR238) olarak verilebilir.

Seminer Sertifikası

Testi ve sürekli değerlendirmeyi başarıyla tamamlayan katılımcılara, CQI/IRCA tarafından denetçi / baş denetçi için öngörülen niteliklere sahip olduklarını kanıtlayan bir “Başarı Sertifikası” verilir.

Seminer alanında lider bir şirketten güvenilir ISO 9001:2015 semineri

Profesyonel seminer sektöründe dünya lideri olan SGS, uzun yılların verdiği uluslararası deneyim ile öne çıkmaktadır. Seminerlerimizi veren uzman kadromuz, profesyonel yolculuğunuzda daima yanınızda olur.

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemleri denetçi/baş denetçi seminerimizde yerinizi ayırtmak için bugün bizimle iletişime geçin.