Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tesislerinizin verimli bir şekilde çalışması, istenmeyen çalışmama sürelerinin ve masraflı ve tehlikeli olabilen ekipman arızalarının önlenmesi için düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Ayrıca, sektörünüz güvenli bir çalışma ve üretim ortamının sağlanması için çeşitli yönetmelikler ve standartlara uyulmasını gerektirir.

SGS Operasyon Güvenliği hizmetleri, üretim tesisleriniz ve ekipmanlarınızın güvenli ve kaliteli performans göstermesini sağlar. Riskleri öngörmek ve ekipmanlarınız ve donanımlarınızın optimum performansı göstermesini sağlamak için gözetim hizmetleri sunuyoruz. Akreditasyonlarımız başlıca tüm bölgesel yönetmelikleri ve uluslararası standartları kapsayarak, çalışanlar ve paydaşların sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan kapsamlı bir zorunlu ve ihtiyari gözetim yelpazesi sunmamıza imkan veriyor.

Operasyon Güvenliği hizmetlerimizin iş operasyonlarınızın verimliliğini ve çevresel ve ekonomik sürdürülebilirliğini artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.