Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Petrol ve gaz tedarik zincirinde faaliyet gösteren işletmelerin ISO/TS 29001 kalite yönetim sistemleri standardını edinmeleri gerekir. Güvenliğin kritik olduğu bir endüstride, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalitesinin ISO/TS 29001 belgelendirmesi ile bağımsız olarak doğrulanması, hem müşterilere hem de paydaşlara kaliteye olan bağlılığınızı gösterir.

ISO/TS 29001 standardı, uluslararası olarak kabul gören ISO 9001 kalite yönetim sistemleri standardının bir uzantısıdır. Hata önleme ve hizmet sağlayıcılara ilişkin çeşitliliğin ve atıkların azaltılması vurgularını içeren ek gereklilikler içerir. ISO/TS 29001 standardı, ISO ile uluslararası petrol ve gaz endüstrisinin ortaklığı sonucunda gelişmiştir.

SGS’nin petrol ve gaz endüstrisi uzmanlarının yardımıyla, işletmeniz ISO/TS 29001 belgelendirmesine başvurabilir. İlk belgelendirmeniz olarak işletmenizi bu standarda göre tetkik edebiliriz veya halihazırda bir ISO 9001 belgelendirmesine sahipseniz, kalite yönetim sertifikanızı yükseltmek için gerekli tetkikleri düzenleyebiliriz.

ISO/TS 29001’i SGS ile birlikte uygulamak işletmenizin kaliteye olan bağlılığını gösterir. Sistemlerinizi ve süreçlerinizi kapsayarak personelinize ve halka değer verdiğinizi gösterir.

ISO/TS 29001 belgelendirmesi, paralel olarak işletmenize ISO 9001 belgelendirmesini de sunabilir.

Kalite yönetim sisteminize ilişkin ISO/TS 29001 standardı uyarınca bağımsız bir değerlendirme yürütmesi için SGS ile irtibat kurun.