Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in sunduğu gürültü ölçümü hizmeti ile tesisinizdeki sağlık ve güvenliği artırın.

İşiniz için özel tasarlanmış çözümlerimizle bulunduğunuz bölgedeki yasal yükümlülükleri yerine getirmenize yardım edebiliriz. Uzman çevre ekibimizi hemen arayın.

Sanayi süreçlerinizin ve makinelerinizin yol açtığı gürültüler çalışanlarınızın işitme kabiliyetinin tehlikeye girmesine ve yerel idari makamlardan aldığınız izinlerin iptal olmasına neden olabilir. Akredite uzmanlarımız size gürültü etkisi değerlendirmesi hizmeti ve gürültü emisyonlarının azaltılması ve kontrolü konusunda teknik destek hizmeti sunarlar.

Ölçüm uzmanlarımız bina dışında çalışan makinelerin gürültü emisyonlarının testi konusunda akreditedir (Avrupa Direktifleri EC/2000/14). Tesislerin, uçak pistlerinin ve nakliye rotalarının sorun teşkil edebilecek alanlarının gürültü ölçümlerini yapıyoruz.

Gürültü ölçümleri hizmetimizin kapsamı şu şekildedir:

  • Fabrika denetimleri
  • Her bir ürünün incelenmesi ve belgelendirilmesi
  • Laboratuvar test hizmetleri
  • Önemli sağlık, güvenlik ve çevre koruma yasalarında yer alan gürültü seviyelerine uyumluluğu gösteren kalite belgeleri ve Avrupa Uyumluluk Yönergeleri (CE)
  • Teknik destek ve dokümantasyon 
  • Yönetim Belgelendirmesi

Gürültü testi ölçümleri, sorunların kaynağını görmenizi sağlayan renk kodlu ve üç boyutlu modeller olarak görüntülenir. Gürültü emisyonu bulgularınız sanayi kolunuzda geçerli olan sınırları aştığında uzman ekibimiz bunun nedenlerini bulur ve akılcı düzeltme önlemlerini tanımlar.

Ayrıntılı olarak hazırlayacağımız dokümantasyon gürültü oranının azaltılması için teknik destek hizmetleri ve gelişmiş fikirler sunar. Bir bakım planı aktif olduğunuz alanda süregelen yasal yükümlülükleri yerine getirmenizi sağlar. Daha fazla ayrıntı için akredite gürültü testi uzmanlarımızı bugün arayın.