Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşyerinizdeki ortam havasının kalitesi çalışanlarınıza ve kazancınıza olumsuz etki edebilir. Çalışmalarınızın temiz ve güvenli bir çevrede gerçekleştirildiğinden emin olmak amacıyla, ortam havası kalitesi izleme hizmeti detayları için SGS ile hemen iletişime geçin.

İşyerinizdeki hava kalitesi (ortam havası) çalışanlarınızın sağlığından daha fazla şeye etki eder. Temiz olmayan bir çalışma ortamı rekabet gücünüzü azaltırken şirket imajınızı da olumsuz etkiler. Hava kirliliği yerel ekosisteme ve biyolojik çeşitliliğe zarar verir ve kalıcı çevresel hasarlara yol açar. Kontamine olmuş hava bina malzemelerine hasar verir, sağlıklı ormanların azalmasına ve ekin hasatının düşmesine neden olur.

Toksik içeriklerin ortaya çıkmasını engelleme konusunda size yardımcı olabiliriz. Ekiplerimiz, son teknikleri kullanarak ortam havası analizleri yapma ve emisyon izleme konularında dünya çapında hizmet vermektedir. Her bir çalışanın yanı sıra tüm iş gücü ve çoklu tesis izleme sistemlerinden de elde edilen geniş yelpazedeki verileri kullanmaktadırlar. Veri bulgularını doğru eylem planı geliştirmek üzere yorumlamanız için, bilgisayar simülasyon modellerimiz size yardımcı olacaktır.

SGS çevre laboratuvarları uygulanabilir kalite standartları konusunda ruhsatlı ve sertifikalıdır. Numune alımı, analiz ve raporlarla her adımı takip ediyoruz. Çünkü çalışanlarınızın güvenliği ve sağlığı sizin için olduğu gibi bizim için de önemlidir.

Hava kalitesi test hizmetlerimizin kapsamı:

  • İşyeri izleme 
  • Çalışanların hava numune alımı 
  • Toz partikülleri kirlenmesi
  • Uçucu organik bileşimler 
  • Asbest, insan yapımı ve mineral lifler ve kristal silis 
  • Maya, küf ve hava kaynaklı mikrobiyolojik kontaminasyonlar
  • Koku ölçümleri
  • Sürekli hava izleme ağları

Bulunduğunuz bölgede geçerli olan ortam hava kalitesi izleme kuralları ve yükümlülüklerine uymanızı sağlamak amacıyla, bir izleme programı tasarlamak ve uygulamak için beraber çalışabiliriz. Ekipleriniz için güvenli bir çalışma ortamı ve gelecek için temiz bir çevre bıraktığınızdan emin olun. Ekibimizi hemen arayın.